Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak vidím že zase pan obhajovač starých JRPG jedea plné obrátky... nejhorší je když nikdo někogo nechápe *9* věř mi i já to tady denodenně zažívám... vzlYyyk *13* ... ale naučil jsem se to nevnímat a pak je život o tolik lepší *4*
  • Takže když si to shrneme, je to RPG, kde není žádný děj a úkoly mají jediný cíl - přidat XP, aby se mohly plnit další úkoly. Připomíná mi to Barta Simpsona, co v jednom díle kopal jámu, aby kopal. *1*
    • TheGGG
      takže něco jak gothic...
      • tento radoby blbeček aby tu raz nepisal kraviny...ma max 14(ci uz vek alebo IQ) a hra sa tu na najvacsieho znalca RPG...
        btw flash: stale pises ako iny tu hru nepochopili, ale stale som nevidel ze by si napisal co hra okrem subojoveho systemu ponuka... vy dvaja ste snad najvacsia rakovina v diskusiach...stale kecy a ziadne argumenty na urovni
      • nekromant33
        Ten popis platí možná pro trojku, rozhodně ne pro první dva.
    • doufam ze podobne sumarizace nebudes praktikovat i v realnem zivote, zrejme bys totiž skončil jako bezdomovec s krabici vina za 20 korun v ruce.
      • Od hry na hrdiny čekám dobrý příběh, svět, který dává smysl a obojí by do sebe mělo zapadat. Cílem DD je vyrazit z města na "spanilou jízdu", pobít x krát za sebou stejné příšery a vrátit se zpět. Když se nad tím teď všichni soudruzi tak nějak kolektivně zamyslíme, je to vlastně simulátor psa, kterému hodíme klacek - on ho přinese, protože cílem přinést klacek zpět k pánovi je, aby pán opět hodil klacek. A tak dokola. *1*
        • Co je cilem DD ti naprosto unika, ale nevadi, pripadne ti dam pak pet korun na to vino, pokracujes velmi zdatne.
          • Netřeba, děkuji, šetři peníze na nákup skutečného RPG, ne konzolové arkády.
            • a ted dd_
              http://postimg.org/image/go6ozjl3n/
            • TheGGG
              http://www.heroicfantasygames.com/AoD/Release2/3.jpg
              je to toto? To pak asi máme každý jinou představu o dobré grafice... navíc pohled z vrchu? Fuj...
            • Přijde na to. Nemůžu šmahem odsoudit všechny Indie hry - Age of decadence např. je Indie, ale oproti pixeláckým hnusům, jako je např. Undertale vypadá solidně. Příběh má jeden z nejlepších, co v RPG žánru vyšlo.
            • TheGGG
              jen doufám, že tím "skutečným" RPG nemyslíš nějakou kostičkovanou artovou slátaninu od indie podvodníčků z glitchstarteru... to by pak skutečná RPG byl skutečný odpad...
  • delO
    tahle hra má pár problému. Nemělo to dva roky hypu v kuse, nemá to slavné jméno, nemá to fanatické fanboys.

    Na tom hra dojela...
    • MidnighT91
      nemá to fanatické fanboys. Jo vůůůůbec ne, to mě pobavilo *15*
      Edit: Spíš bych řekl, že hra dojela na to jak se hraje. Hra má bejt zábavná od začátku a ne až po prvním dohrání...
    • no jo no vsichni sou blazni, jen ty si letadlo
    • dojela? Vždyť je to docela uspěšné. Pokud nějaká hra nezaslouženě dojela, tak je to Kingdoms of Amalur. Vyšla v době Skyrimu a nikdo ji nezná, prodělal miliony dolarů. A přitom je lepší než Skyrim.
      • S tim amalurem bych brzdil, fajn hra, hezka pohadkova grafika, spousta obsahu ale genericke a po case stereotypni. Skyrim je mnohem kvalitnjesi kousek..ale každému co jeho jest.
        • MidnighT91
          genericke a po case stereotypni. A v čem se to liší od tohohle? Já zapoměl tahle hra vlastně vůbec není generická a stereotypní...
      • delO
        Amalur mě fajn combat, jenom ta stylizace byla moc ala wowko. Tohle je všech směrech lepší než Amalur...
  • Prosím dohrál někdo už tuhle hru.Kde se dá sehnat nebo kde najdu ten měsíční krystal na otevření těch dveří na ostrově.Děkuji Štíba
  • Jsem překvapen, že si někdo stěžuje u akčního RPG, že je to primárně akční. Se ptám, jestli vás tedy baví desítky hodin hledat červené stopy na mapě, protože tak nějak mám na mysli, že nám tu ten hejt vedou slavní Zaklínači.
    • pane vavra jste to vy? vsichni jsme moc zvedavi na vasi hru lol
    • Mně se hodně líbil Zaklínač i Dragons Dogma a dokonce i hledat červené stopy mě bavilo. Zaklínač měl z mého pohledu lepší rozhovory, příběh, lore, universum atd., Dragon's Dogma má ale mnohem lepší systém vývoje postavy, soubojů, equip atd. Je to holt japonská RPG a je to znát.

      Snaha neustále proti sobě stavět Zaklínače 3 a Dragon's Dogma je o ničem, ty hry jsou úplně jiné. Zaklínač se dá jakž takž srovnávat s Dragon Age nebo Gothicem, Dragon's Dogma možná s Dark Souls, ale všechny ty příměry hodně kulhají.
      • ono dělat si hlavu z trollů a děcek, které tu musí za každou cenu něco nenávidět a dělat všecko černobílé, nemá ani cenu. ale když tedy, tak nechápu, proč je třeba za každou cenu srovnávat a říkat, že je něco lepší nebo horší. bloodborne, witcher 3, dragons dogma, ale i třeba pillars of eternity, jsou prostě každá úplně jiná hra s důrazem na něco jiného. v bloodborne to jsou bossové a svět jako jeden velký labyrint, v zaklínači to je příběh a živý otevřený svět, dragons dogma soubojový systém a POE se pro změnu vrací ke klasickým rpg z devadesátých let. každé má svoje a každé to svoje dělá skvěle. buďme rádi, že tu je toho tolik, z čeho si můžem vybírat.
        • Bloodborne snad není příběhové? Řekl bych, že to má vynikající příběh. Můžeme to klidně nazvat příběhové RPG.

          Tvoje škatukovaní je dosti černobílé.
          • neškatulkuju, jen jsem v rychlosti shrnul co mě napadlo. všechny hry, co jsem vyjmenoval mají i aspekty ostatních her. i bloodborne nebo pillars of eternity a nikde netvrdím, že špatné. mohl bych napsat esej na rozdílný přístup her ke všemu. witcher je více klasický románový epický fantasy příběh, bloodborne velmi nelineární, tajemný, nevyřčený. atd. atd. i to je důkazem, že ty hry jsou prostě rozdílné, ale zároveň jsou skvělé v tom, co dělají
            • sry kámo. vůbec tomu nerozumíš. Zaklínač je Dark fantasy asi jako Conan :)

              Dark Fantasy z her Torment a Dark Souls. Z knih Black Company, The Prince of Nothing, The First Law...
            • To tvrdis ty...ja tvrdim, ze to ma nejbliz k dark...sry kamo
            • dark fantasy je Bakker, zkus to přečíst, pak si přečti Zaklínače, Zaklínač má opravdu nejblíže low fantasy. Není sporu...
            • dark fantasy rozhodně ne *15* To je úplně vedle. Sry kámo...
            • Tak Zaklinace bych v žádném případě nenazval low fantasy ale dark fantasy.
            • argumenty nula, hlavně že si něco vypotil. Pokud nemáš co psát, tak nic nepiš...
            • Ja tvrdim, ze ty pojmy nic neznamenaji.
            • ano, orientuji, kniha je psána na pomezí low a high. Spíše low. Trojka je klasická high, na tom nevidím už vůbec nic v low fantasy...

              Pokud máš jiný názor, tak ho napiš...
            • Zaklinac je klasicka high fantasy *1*
              Je videt, ze se v tom orientujes.
            • dobře, dobře to už je lepší. Jinak Zaklínač není epická fantasy. Kniha low fantasy, Zaklínač 3 pak klasické high fantasy.
  • Je to PC port a na hre nerobili žiadne zmeny, tak jak to že pred štyrmi rokmi to dostalo 9? Mala by sa riešiť len technická stránka.
    • Takze by se mel zhodnotit i port na PC? :) Ktery jak tu ctu, neni zrovna briliantni. Podle ohlasu je to o trosku lepsi nez Dark Souls. Myslim tim port z konzole na PC.
      • Port je v pohode technicky, bezi stabilne, rychlo, kombinacie rozliseni funkcne, pohodlne hratelne aj na k+m. Kvalitativne je port na mile vzdialeny od mizerneho portu Dark Souls.
      • Pokud mas gamepad tak je to uplne v pohode. Navíc není pravda ze to nijak nevylepsily, to jen pan Olejnik zrejme nemel cas a naladu se v tom nimrat (jako ostatne vubec v te hre). Textury mají mnohem vetsi rozliseni, vykreslovani objektu je trojnasobne, HDR efekty, FXAA, vyssi rozliseni stinu atd. Oproti konzolove verzi to je diametralni rozdil, ta hra na PC vypada o generaci lip. Hra nepada, bezi stabilne 60fps, loadingy jsou bleskove. nevim co vic chtit.
  • U tehle hry se lide deli na několik skupin, ti co hru hraji nebo hrali a vedi o cem je, pak jsou tu ti co ji zkusily, nepochopily a zatratily..ale nejhorsi jsou ti kteří nepatri ani do jedne skupiny, lide kteří ji vůbec nehrali a ridi se videem nebo recenzi. Tahle hra vyžaduje osobní zkušenost, video nebo recenze vam nijak extremne nepomuze.
    kazdopadne 200 000 prodanych kusu na steamu za první tyden je skvely uspech a jak se zda hra se hodne lidem libi, je to jen dobře, sance na druhy dil se tim velmi zvysuji.
    • ne, ty patri do skupiny co hru nepochopily a zatratily, protože dohrat DD není to same jako porazit finálního bosse..a nebudte nasrany ze to nejste schopny hrat a plno lidi si to uziva, ono az ziskate lepsi herni naturu a prehled tak se vam to taky bude libit, zatím jste prilis casualni a herne nedomrly a ta hra je na vas prilis, postupne si hrajte hry az se dostanete do faze kdy poznate co je dobra hra a co ne. Ja kdysi taky byval takovej...drahno let to je uz..:)
      • Ses casual protoze te nebavi steel panthers z roku 96 protoze si to nehral 300000 hodin takze nevis o cem to je a nemas na to a jestli se ti to nelibi tak se hlupak co nehraje dobre hry a ze se ti to nelibi znamena ze nemas herni prehled.....priklad tve logiky ...ses fakt blbec
        • Steel Panthers jsme nikdy nehral, spis Panzer generala, ale vim zcela urcite ze lide co SP hrali/ji urcite casulaove nejsou a uplne bez problemu bych je zaradil do skatulky co jsem popsal vyse,a vis jak to vim? protože mam ten herni prehled:)
          • Ano, máš možná herní přehled, jinak jsi ale obyčejný kok*t. *3* Pořád hraješ hry, je jedno co, jsi stejný jak ostatní, tak ze sebe nedělej nadčlověka trapáčku.
            • Komplex menecenosti v prvotridnim vydani, mozna by to chtelo navštívit odborníka, ale mozna uz to je nelecitelne. (nebo si poradne zasouložit to taky dost zveda ego:)
          • Steel panthers byl jen priklad....a ano panzer general je legenda :)
      • Osobně mě hra baví a to tak, že dost. Ale děláš z toho zbytečně "modlu", čímž hru ostatním spíš znechucuješ. Co takhle přestat lidi škatulkovat a prostě se smířit s tím, že každýmu se líbí něco jinýho a někomu DD prostě nesedne? Což nutně nemusí znamenat, že nemají vkus a nepoznají dobrou hru. Dost z těch chyb, co tu vyčítají tam (ve větší či menší míře) také vidím. Díky promyšlenýmu soubojovýmu systému a třídám, dungenům, zpracováním noci, nepřátelům a parádnímu pocitu z prozkoumávání je hře odpouštím. Ale chápu, že ostatní můžou mít u her jiné priority a nemusí být tak odpouštějící.
        • Chapes, kdyz by se lidi chovali jako ty tak neni potreba jim davat palkou po hube, ale byla by to pomerne sofistikovana diskuze, jenze tady to je jinak, takzvane, jak se do lesa vola tak z lesa ozyva.
          To ze muj prispevek ma za cil vytrolit urcite uzivatele je evidetni, jde spsi o cilenou provokaci s kterou se rozumne uvazujici clovek nemusi zabyvat:)
          • pomerne sofistikovana diskuze s flashem = axiom
      • MidnighT91
        Opakuješ se jako tahle hra. Výmluva na casual hráče už je trapná. Sám nepoznáš špatnou hru ani kdyby tě kopala do ****** *12*
    • MidnighT91
      A co lidi, co ji hráli, dohrály a stejně zatratily. To je jaká kategorie???
      Ty tvoje 100x se opakující argumenty jsou k smíchu...
      • Otázkou je proč to někdo hraje a dohraje když ho to nebaví
      • To je kategorie ktera se nehodi do kramu...
  • Vydržel jsem to hrát 2 hodiny, combat je super ale to je opravdu asi tak všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit