Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Hmm ten system tech nohsledu mi pripomina Spellforce :)
  • taky uz by mohli neco udelat s tema levitujicima holema za zadama. kdyz uz mame ve hre fyziku. dalo by se to snad vyresit nak lip nez ze tu hul bude mit v neviditelnym holsteru
    • MishKonn
      Viz. The Witcher 2.
  • skaven123
    podla mna umele prepojenie a zdvovodnenie onlinu pre single, zase ! dpc
    • MishKonn
      Vážně ti to nepřijde jako dobrý nápad? Vážně?
      • skaven123
        vazne, Vazne *1*
  • video nefinguje
  • Škoda... škoda, že to nevyjde na PC. Když už něco zajímavého má vyjít na PC, tedy myslím z těch žánrů, pro které jsou typičtější konzole, tak to pak osekají, jako Cursed Crusade. Tohle bych si moc rád zahrál. :-(
    • Tak obrazy na první pohled vypadají hezky, nadruhou stranu bylo brzo patrné (nevěděl jsem o co vlastně jde, na čem to vyjde), že se jedná o hru na konzoli - ovládání -> dřevnaté ovládání postavy a z toho plynoucí styl, které video prezentovalo - čistá bušička. Doběhni mezi 5 nepřátel a rychle klikej X a Y a postavička bude skákat po nejbližších nepřátelých v dosahu a dělat sekvenci úderů ...

      jestli tam nebude víc (z dvou NPC kumpánů se na zadek neposadím dneska), tak mi vůbec nevadí, jestli se to na PC nikdy neobjeví. Dnes už mám stejně čas zahrát tak maximálně ty zcela nejlepší kousky a zbytek ani zadarmo.
      • Zatim je tezke soudit, na full jsem celkem zvedav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit