Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato hra je nejen v prohlížeči.. Ale můžete si stáhnout v pohodě launcher z ofic stránky, a hrát tak aniž by jste vůbec klikli na jejich webovku :) hodne stesti.
  • Takže hra už je v open betě a musím říct, že je to vcelku chytlavý. A pěkným bonusem je, že je hra kompletně v češtině :)
    drakensang-online.cz
  • NEvie nahodou niekto termin vydania?
  • Prosim Vas pane Polacku nebalamutte lidi ze to bude zdarma...Jakoby jeste dneska nekdo veril ze kdyz se objevi Free to play na hre tak se nebude platit...Calovat se bude a to dost :) Zdarma bude tak maximalne krute ocesana a v ramci online hrani nehratelna hra...nebo jste opravdu tak blahovy ze nekdo investuje tolik penez do projektu aby to predhodil lidem zadaco? *4*
    • Existují hry, které jsou free 2 play .. například League of Legends.
      A právě proto si troufám si říct, že určitě může existovat i další zcela bez problémů hratelná F2P MMO.
      • Me zase celekm vyhovuje Requiem :)
      • Ano urcite existovat muze, ovsem obavam se ze ne od BigPointu...
    • Platit se bude za itemy v itemshopu. Tzn co si ostatní musí vymlátit z potvor , bude si moct platící koupit hned jak na to dosáhne levelem. Možná tam bude i nějaké setové brnění, ale nic co by znemožnilo neplatícímu člověku si zahrát...takže bych prosil aby si Pam něco zjistil/a než tady začne něco shazovat a urážet redaktora
      • Nechci se hadat, ale hral jsi neco od BigPoint? Treba Dark Orbit? Zaplat mas hned, chtej to ziskat hranim trva to tak mesic kazdodenniho petihodinovehu grindu... s tim, ze nemuzes ani v klidu grindovat, pac te co tri minuty zabije nejaky namachrovany pubos co se nerozpakoval zaplatit... :-)
        Tohle s free2play nema moc co delat... hral jsem par opravdu free2play her, kde za prachy kupovane veci byly opravdu spise kosmeticke, pripadne snizujici riziko pri upgradech atd... ale vsechny tyhle byly asijske...
        • Tak to bývá, hrál jsem tak 2 dny Darkobit, a pak přestal. Když jde o PVP a ty se můžeš naboostovat, tak je to dost špatný přístup a mnoho lidí ho nesnáší. Ale ber to tak, nějak se musí zaplatit to, co do toho vývojáři vloží. A je to jenom na nich jaký způsob zvolí. Osobně ten přístup taky nemám rád, porovnávat skill tím kdo má víc peněz se mi hnusí. Ale pokud jde o bezhlavou rubačku ala Diablo, tak mi to je vcelku jedno. Kdyby šlo o střílečku, tak tam by to bolelo, třeba takový Call of Duty free2play, to bych ani nechtěl hrát. Hrál jsem Call of duty 1, 3 roky a jenom pomyšlení na to, že abych byl lepší, tak si musim koupit nějakej boost, by mě drtilo koule.
    • sleepless
      Hra bude zdarma v dostatecne mire na to, aby kazdy sam zhodnotil, jestli mu stoji za to investovat do mikrotransakci, protoze hru chce a bude hrat dal a vic, nebo od ni odesel nekam jinam. A ciste z vlastni zkusenosti s podobnymi F2P projekty musim rict, ze mi ta free cast obvykle na vyblbnuti stacila aniz bych mel pocit, ze jsem brutalne omezovan. Takze v tomto smyslu hra proste je zdarma :) Ze spousta lidi bude platit za ucitecne veci, ale i za kraviny, to je ale druha jistota :)
  • BoB.2
    Je šance že to bude v češtině?
    • zapni si translator ty lenoch,alebo sa nauc anglicky...
      • No to už je lehčí odhadnout co říkaj v angličtině než text přeloženej v translatoru :D.
    • K čemu u tohohle budeš potřebovat češtinu O.o Myslím si, že tam neplánují dát nějaký extra anglický výrazy ;)
      • Aby přeci hráč věděl že si na sebe bere "velkou medvědí polní zbroj velryby"
    • MMO v prohlížeči? Nulová
  • Vypadá to dobre a Drakensang bylo i slušné rpg.
    • Slušné? Naopak, Drakensang je jedno z nejlepších RPG poslední doby. Málokteré RPG v posledních letech bylo tak hutné.
  • Než diablo vyjde tak mezitím vyjde tolik her s podobným žánrem ,že po diablu neštěkne ani pes. Já osobně jsem během Listopadu až dodnes hrál tolik nových rádoby diablů ,že mě na tento žánr opravdu přešla chuť.
    • prosim o uvedenie aspom jednoho radoby diabla hry rad by som si nejaku zahral no nic normalne ma nenapada
      • Titan Quest aj s datadiskom - ak dokazes prehryzt repetitivnost sveta. Ale suboje, a syslenie itemov su na vysokej urovni.

        A taky klasicky prudko hratelny klon diabla asi zatial nevysiel, vsetky hry po case sklznu do nudy...
        • Prejdene niekolko krat aj s datadiskom a je to podla mna jedina prekusnutelny diablo klon.Nenapada vas nieco dalsie z toho udajneho mnozstva diablo klonov?Ja skutocne o nicom slusnom neviem.Nieco kde je dobry rozsiahli svet a kvalitny strom skillov.FAkt som prekvapeny ako je mozne ze nikto nieje schopny namiesat podobny recept ako blizard.
        • Tak nez Titan Quest, to si radeji nainstaluju zase po peti letech Diablo 2... kde jsou ty spousty diablovek? Ja nehral dobrou diablovku roky... Prvni Sacred byl slusny, prvni Dungeon Siege byla slusna... pokracovani obeho nestalo za nic... Titan Quest nudny, Torchlight jako indie zabavka mozna, ale jinak se nechyta ani omylem... Pokud dam Diablu 2 devet bodu z deseti, nic z toho co vyslo potom se nedostalo pres sedm (Sacred 1, DS1, mozna Torch) vetsinou ani ne pres pet (zbytek).
    • opravdu, takové hlouposti opravdu věříš? *1* Diablu nikdy žádná konkurence nesahala ani po kotníky. Nudné Sacred, pochybný Hellgate, nedomyšlený Dungeon Siege,... možná ten Torchlight... ale i tak, Diablo 3 přijde a smete veškerou konkurenci, byť ne grafikou a technologií...a všichni si zase uvědomí, jaký je rozdíl, když dva dělají "totéž"
      • asi te to cekani na D3 uplne zmagorilo... pises nudne Sacred a pak možná ten Torchlight... Tak si cekej na Diablo a ja jsi zatim radeji (misto cekani) zahraju pro tebe "nudne Sacred" peace.
        • Sacred je ale fakt strasna nuda, to ma pravdu...
          • co clovek to nazor... Chtel jsem hlavne reagovat ze tady kazdej mele o Diablu 3 jaka to bude bomba (verim tomu) ALE.. nevime ani datum vydani atd.a uz je to pamalu jako UFO kazdej o nem mluvi ale nikdo ho nevidi
    • davidBray
      to bylo i mezi jedničkou a dvojkou :D a jak to dopadlo. neříkej, že tomu fakt věříš
  • Drom
    no minimalne to vypada lip nez diablo 3 :D
    • Přesně taky mám ten pocit *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit