Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno...technicky vzato je dost možné, že Bioware se prostě změnil, nebo že EA jim nenechává zdaleka tak volnou ruku/nohu, jak tvrdí. Navíc, pokud ToR vyjde podobně jako všechny ostatní MMO, tzn. plný bugů a jiných nedodělávek, bude mít Bioware i s EA co dělat, aby to alespoň částečně napravili a aby přilákali lidi. Je tu přeci spousta dalších MMO, které už jsou hotové, vyladěné.
    Bioware umí dělat RPG. Umí perfektně vyprávět, vytvářet unikátní situace, nutit hráče se rozhodovat. Jenže máloco z toho je použitelné v MMO hře. A tohle je jejich první (aspoň myslím), navíc kutá pod plachtou EA, kteří si potrpí na mainstream.
    Věřím v Bioware, jsou pro mě něco jako světlo ve tmě dnešní evropské a americké produkce. Což mi připomnělo, mohl by mi někdo vysvětlit větu "They’re cowards running scared trying to hide under the wing of Bioware, now that Rob has become a general manager of EA."? Děkuji.
    • "jsou zbabělci a vyděšeně se běží schovat pod křídla bioware, teď co se Rob stal generálním ředitelem EA."
      • Je to jistý rozdíl mezi 'vysvětlit' a 'přeložit'. Když už, tak se -snaží- schovat pod křídla Bioware.
        • znamenalo to.. ze vedeni vyvoje WARu bylo vlastne na Robovi.. co rekl Rob to Jeff pretlumocil vyvojarum a vyvojari do toho nesmeli kecat... pak se Rob zbavil Marka a koupil si z jeho rocniho ohodnoceni nove Maserati! Protoze WAR sel ekonomicky do sedynky... a Rob se stal zrovna generalnim managerem v EA.. zaridil to tak, ze se Mythic spojil s Bioware.. a udelali RPG/MMO divizi... timhle krokem Rob zamaskoval svoji neschopnost (na nejakej cas). Finalni pruser je, ze tim ze je SWTOR ted tak v prdely tak presouvaji lidi z Mythicu do Bioware.. aby stihli SW aspon nejak dokoncit.. zbytek lidi z Mythicu propousteji a WAR pujde ke dnu.. protoze se o nej bude starat jen par adminu (i kdyz ted vypousteji Scaveny)... co si budem povidat WAR se zaplatil.. tak na nej uz kaslou.. a ted potrebujou vyzehlit ten pruser se SW.

          V tomhle kontextu je potreba chapat to .. bezel se schovat pod neci kridla....
  • Jsem na SW: ToR hodne zvedavej, snad to neni tak hrozny jak tvrdi ukrivdeny zamestnanec. :)

    Jeste vic me ale na poli MMORPG zajima Guild Wars 2, o kterem se prilis nemluvi, ale mohl dost prekvapit.
  • budu odejít říká moje ségra, které budoucí čas nic neříká. Čech by řekl odejde. To je zblbnutí z překladu přůběžného času. Na jednu stranu má SW:TOR velice dobře vyšlapanou cestičku pro marketing, ale bojím se že projekt bude trpět nedostatkem obsahu, zvlášť pro hi-level, kterého někteří borci dokážou dosáhnout během týdne reálného času. Všimli jste si taky toho "zhoršování" videí ze hry? Jako první byla nějáká epická animace, pak něco jako in-game cutscéna a nakonec záběry ze hry vypadají docela hrůzně...
    • "Být odejit" není žádný zblbnutí z překladu, je to běžnej českej slangovej výraz pro "být vyhozen". Proto to má samozřejmě odlišný význam od "odejít".
    • Hrál jsi některou z her od BioWare? (Předpokládám, že ano, jejich tvorbu člověk těžko mine.) Nemyslím si, že se od nich dá očekávat propadák z hlediska příběhu a náplně (viz. DAO nebo ME), pokud teda nedojde např. k tlaku EA na vydání hry.

      Možná jsem přehnaně optimistický vůči BioWare a někdo se mnou nebude souhlasit, ale BW rozhodně ví, jak dělat RPG a to nejlépe z celého herního byznysu (to platí alespoň pro mě).
      • Souhlas, Bioware hry delat umi a nekolikrat za sebu to dokazali. Jejich hry jsou komplexni s kvalitnim pribehem a nemaji se za co stydet. To ze SWTOR bude propadak lze soudit az po vydani, zatimjsouto jenom bezpredmetne spekulace.
      • Od Bioware jsem hrál snad všechno, dokonce i tituly jako Jade Empire (pokud máte trpělivost vřele doporučuju). Poslední dobou (když tak o tom přemýšlím, od doby koupení EA) se jim hry takněják zhoršují a zjednodušují. Udělají geniální reklamu, ale obsah tomu neodpovídá. Jak se řiká, když dáte lidem ho*no ve zlatém papíře, ještě se budou olizovat jaká je to pochoutka.
      • No zajímavé je že poukazuješ na příběh a přitom jde v obou hrách uplně o to samé "zachránit svět". Akorát v každé stojíš proti jinému zlu a je to zasazené do jiné doby. Což je dosti kýčovité a klišojidní.
        • Eh, sry, to jsem špatně napsal - ME a DAO patří k té "náplni" (různé úkoly, kterými se zrovna v obou hrách nešetří). Příběhově jsou ty hry dost podobné, stejně jako jsou podobné i k Warcraftu, StarCraftu atd.
          • Není se zač omlouvat, jinak náplň DA:O ale i ME je vcelku brilantní, až mě někdy překvapila i originálnost některých úkolů. Což se jen tak už u NOVÝCH HER nevidí.
  • Člověk toho v afektu nakecá...
  • "budu odejit"? Co to je prosím za slovní spojení?

    BTW pochybuju, že by BioWare byl hrdý jen na zvuk a dabing, to není firmička, co udělala jedno úspěšné RPG a jinak nic.
    • To je takovy mensi eufemismus. Znamena to, ze s nim vyrazi dvere
    • sleepless
      Být odejit je docela běžně používáno v případě, kdy má být někdo vyhozen - neodchází z vlastní vůle. Nicméně, pro lepší srozumitelnost upraveno :)
      • Je to anglikanismus používaný v Praze a větších firmách ve zbytku republiky. Běžný člověk by nic takového neřekl.

        Workdej typickýho manažera: džampne si do Maca pro burgr, pak to krosne přes strýt na mítink s networkáři ve vedlejším bildingu, potom intrakól na suport a po worku na snůkr a bíra.
        • Ale prd, presne takhle se rika situaci, kdyz te sef donuti dat vypoved => nejsi vyhozen, ale neodchazis dobrovolne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit