Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladimir.muller.9
    Moje postrehy.Tak uvod je predsa len uvod, prvych niekolko minut spocivalo v osviezeni pamati po predoslich dieloch (hlavne po druhom), co naznacuje, ze najvacsi zazitok budu mat hraci co sa uz zoznamili s The Longest Journey "seriou" (Dreamfall). Postupom deja sa to samozrejme rozbieha a hraca nuti (samovolne) pokracovat dalej a chciet vediet viac a viac. Samozrejme je tato hra trosku odlisna oproti normalnym adventuram, skor by som povedal, ze je to ako citanie nejakej knizky a ze hra je hlavne o pribehu ako takom ako o "nekonecnom" klikani mysou. Tym co sa pacila predosla cast, Dreamfall tak jednoznacne odporucam, tym co su "novi" tak s velkym otaznikom.... V skratke ludia bud hru miluju alebo nenavidia.
  • Ahoj,
    prosím Vás nevíte někdo, kdy Dreamfall Chapters vyjde s českými titulky? Jsem velká fanynka této hry a po zkouknutí gameplaye se nemohu dočkat, jak si to taky zahraji. Díky za odpověď. :)
    • sam jsem psal vyvojarum uz skoro pred mesicem a ani neodepsali,oficialni cesky titulky nejsou a nejspis nebudou,ale probiha fanouskovsky preklad zde http://midis.mydreams.cz/
      • No ještěže existují takoví hodní lidi! :) To potom teda půjde nějak zakomponovat do origoš hry jo? Jen teda nechápu proč by nebyly, když zatím oba díly Longest Journey se v češtině prodávali...
        • Fremencz
          Dříve totiž obě hry vyvíjela a vydávala společnost Funcom u nás se ovšem o vydání obou her postaral český distributor Cenega jenž hry i přeložil pokud se nepletu ovšem za Dreamfall Chapter stojí vývojáři ze studia Red Thread Games (ve kterém sice pacuje spousta lidí z Funcomu) jenž se rozhodl soustředit převážně na digitální distribuci ač někteří lidé dostali fyzické kopie hry,ale to byli ti co tehdy podpořily vývoj hry takže je docela nepravděpodobné že vyjde nějaká čeština oficiální cestou ledaže by sami vývojáři chtěli.
          • Jojo, to jsem si jiz nacetla a vsimla si prave te digitalni distribuce. Pamatuji, ze prave predtim to tak nebylo, kdy jsem obe hry dostala na Vanoce :D ... No, skoda, co se da delat, tak bud to si pockat na fanouskovsky preklad s tim, ze snad bude pasovat bez problemu do hry a nebo proste se ucit u hrani i anglicky. :D
  • vezmu to az to bude komplet.. :)
  • Zase mi kopou do oblíbený mrtvoly, ja snad zalozim asociaci chránící hry před jejich autory :/
  • Janun
    Dělení na epizody je pro mě osobně vetší zlo nez nějaký DLCčka.
  • Až to bude komplet, jdu do toho...
    • No one cares.
  • Ondřej Škvára to je další člověk který píše na hrej i na games? Wow vy to teda vedete...
    • novinari normalne pisou do vic medii, v cem je problem?
      • v loajalitě?
  • autor je ocividne high as fuck,recenzovat hru podle prvni ochutnavky,to u ztu rovnou muzete hodnotit alfa verze her,ze uz to vlastne staci a hra je takova prumerna...a matouci pribeh? kdo by to byl rekl,kdyz je to uzavreni sagy dlouhe temer 15 let,kdo nehral predesly dily tak asi moc v obraze nebude a to je dobre,pak vyvojari furt berou ohledy na casualy co pustej hru jednou za mesic a vysvetlujou jim,ze maji drzet W aby se pohnuli kupredu a mezernik,aby mohli skocit...
  • http://www.polygon.com/2014/11/6/7170023/dreamfall-chapters-book-1-reborn-review-pc-windows-mac
  • Hlavně se hra sekala jako prase ve městě. Tato to prosím vidali,když bylo jasné, že to je blbě. Deb#love

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit