Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Velmi mě udivuje a trochu i mrzí, že do diskuze k této holčičí hře doposud nepřispěla ani jedna dívka, čiže Dreamfall vždy byl spíše záležitostí holek než chlapů, kteří se zpravidla těmto naivním adventurkám obloukem vyhýbají a dávají přednost pořádným hrám jako Posel smrti, L.A. Noire, Fahrenheit, Dark Souls a tak... (mluvím z vlastní zkušenosti).
    • Tyhle názory jsem naštěstí ztratil někdy ve třinácti letech...
    • Takže když má hra silnou ženskou hrdinku, tak je automaticky holčičí? Co je na TLJ a Dreamfallech proboha naivního? Hrál jsi je vůbec?
    • Tak neni pravda ze tu neni zadna holka. Jsi tu prece ty!
    • No ono vůbec holky hrajou nejvíc adventury, je jedno jaký, i ty hororovější o upírech, posla smrti atd. řekl bych že malý holčičky hrajou The Sims a starší holky právě adventury :)
  • Jack1947
    Dal bych 7/10... takové odlehčenější a adventurnější WD,Wolf... na odlehčenou to nebylo zlé... trochu náročné na hw v té propasti.

    Mne to asi bavilo víc no... ale tak můj názor. ( Hrál jsem i Dreamfall - tehdá mi moc nesedl).
    • panebože Jacku.. co diskuze,to blábol od tebe. *11*
      • Jack1947
        Blábol, který však... je k článku takže boha si nech od cesty.
  • Mně se to perfektně trefilo do vkusu a moc jsem si to užil. Škoda že teď budu muset čekat věčnost na další epizody. Co se týče rozhodnutí a následků, jsou podrobněji shrnuty na konci, a i v rámci epizody má minimálně jedno rozhodnutí výrazný a hmatatelný důsledek.
  • Fremencz
    Jen bych rád podotknul že jedna z voleb v jistém rozhovoru má v první kapitole svůj důsledek,ale jestli je důležitý pro příběch a nebo jen na okrasu to si zatim netroufám říct.
  • kupuju až to výjde komplet, tohle dělení na chaptery mě nasr..štvalo už u Sama & Maxe
    • Tak to musíš mít docela problém např. i s Half-Life 2, taky čekáš až vyjde komplet? *15*
      • no HL2 jsem nehrál takže nečekám na nic
      • Jack1947
        To si ještě počká.
    • Už i adventury vydávají s season passem, no to jsme to dopracovali. *11*
      • co adventury, ale že se rozdělují na akty open worldová rpgčka mi přijde trochu na hlavu... za chvíli bude NHLko na epizody, nejdřív první třetina, za měsíc druhá a když pánbůh dá bude koncem roku vyjde třetí třetina..
        • To rozdělení na třetiny tu raději moc neprezentuj, nebo se toho nějaký výrobce fakt chytne. *1*
      • Vegen
        Ještě si zjisti co je season pass :D
        • 13_11
          A víte vůbec, co je to „passy“?
          • ucho
            použití ve větě:

            "I fucked my boyfriend's passy last night, and he queefed!"
            "You are wearin' my passy out, boy!"
          • Jack1947
            Nebýt aktivní... ( nebo ta zkomolenina, puzzy? ..)
            • Jack1947
              To je pussy... puzzy pazzy neznám. Patrně to zná jen náš velký prezident.
            • To je K*nda ty vole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit