Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neví se něco o podpoře 3D ? taková hra se k tomu uplně vybízí, plastičnost a hloubka by z toho udělala těžce návykovou věc
    • To by to pak běželo v 15fps, už takhle s tím má ps4 plný ruce práce.
  • Moc pěkná recenze. Škoda že na launch nedaj to dynamické počasí, asi nejlepší co jsem viděl. Snad bude brzy. Díky za recku pane Rybář.
  • Odulin
    No tak jste mě asi přesvědčili svým optimismem. Jdu to koupit na US account.
  • uzivatel1982
    112 567; 112 567....:)
    • číslo účtu kam ma Sony poslat peníze :D
    • Zavolej mi do klubu :-*
  • No osobne sa mi to lubi viac nez Forza ale tak by som povedal ze obe hry su celkom podarene a hodnotil by som ich asi rovnako.
    • Ty jsi už obě hrál...?
  • Hra je mimo muj zajem, nebudu do ni rejpat, snad jenom konstatuji ze obrazky vypadaji hezky. Ale chci se zeptat, jak proboha hrajete zavodni hry na 30 fps? Nemam zkusenosti s hrou na TV, hraju si simulatory na monitoru. Ale jakmile mi framerate pada pod stabilnich 60fps, je to pro mne vopruz. Uz 50fps skube a nemuzu na to koukat. Vzdy obetuji dost casu vyladit kompromis pro grafiku, aby ta 60ka slapala stabilne.
    Jako strilecku muzu klidne hrat s nizsim, ale rychly pohyb ve voze na 30 fps, to mi hlava nebere.
    • Kozy
      Úplně normálně.
      • Ristoro
        NFS Rivals se úplně normálně hrát nedal a to byl na 30fps.
        • Po pul hodine me z toho bylo zle, ale tezko rict jestli to bylo jenom z poctu snimku nebo i nevolnost z kvality hry. Ja 30 FPS u zavodnich her taky nechapu!
  • Hra hodná tak maximálne 5/10, ale chápem, že exkluzivite sa musí dať minimálne 7-8/10 aj keď je to hovadina. To už začína byť pravidlom.
  • maros.goc
    zahraničné weby sú v známkach skôr zdržanlivejšie :)
  • Moc hezka recenze, dik. Myslim, ze jsem se dozvedel uplne vsechno, co bylo potreba.
  • Miserius
    To to ještě dopadlo dobře... Čim blíž to bylo tim větší průšvih jsem očekával...
    • Veskoslav
      No mě překvapila Nová Forza. Včera jsme hráli na Xboxu na kolejích a tak zábavnou arkádu už jsem dlouho nehrál. Kam se hrabou všechny NFS za poslední roky. Jak je na tom Drive? Stojí za koupi?
      • uzivatel1982
        Hele osobně jsem spíš fanda realných závodů, ale poslední nfs:rivals mě dost chytli. Připomnělo mi to uplně první hot pursuit, takže si u mě po hodně moc dílech napravili reputaci. Co se týče Driveclubu, tak tím, že je k dostání s PLUS zdarma, tak rozhodně stojí za test.
      • Četl jsi recenzi?
        • Veskoslav
          Ano četl. Ale chci se zeptat i někoho, kdo to mohl hrát, protože vlastní PS.
          • Je to arkada jak Brno, trosku mi to pripomina NFS2. Grafika je uzasna. Ze zacatku me to moc na zadek neposadilo, ale po trech dnech hrani musim rict, ze ano, nic hezciho neni. Jinak ale nic revolucniho, 7-8/10 odpovida. Nicmene je to aktualne jedina pouzitelna zavodni hra na PS4, takze pro kazdeho, kdo vlastni PS4, je to povinnost. Ovsem rozhodne to neni duvod ke koupi PS4. Narozdil treba od nove Forzy. Cekame na GT7:).
          • Miserius
            Tak to já nejsem *1* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit