Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Tak hlavně že je sranda, když je i PS4ka :) Já si jakožto milovník nejen simulací budu muset ještě tak rok počkat, ale jak tu kixňu pořídím, tohle bude mezi prvními hrami. Jako takové hodně lepší Need For Speed mi to přijde zatím teda! PS Hrál to recenzent jen na gamepadu, nebo zkoušel i volant? Vzhledem k zaměření hry je počítám ten gamepad i logičtější volba, ale jsou arkády, které jdou ovládat parádně obojím a ty jsou zdaleka nejlepší. Popravdě jediné nfs které jsem hrával s volantem bylo Porsche a pak undergroundy, ale postupně jsem u těch dalších dílů začal preferovat ten gamepad a volant nechal jen na arkády od Codemasters...., což ovšem třeba takovému Hot Pursuit neubralo nějak na zábavnosti (s tím gamepadem).
  • To by to pak běželo v 15fps, už takhle s tím má ps4 plný ruce práce.
  • Jak se ta technologie jmenuje? Rád bych si o ni něco přečetl. Díky.
  • To vis ze jo *15*
  • Mato1987
    S tými recenziami sa za posledné týždne roztrhlo vrece a ja rád čítam tieto profesionálne napísané články. Hodnotenie mi príde ako omnoho vyššie nad moje očakávania a som príjemne prekvapený, to znamená, že na vianoce si okrem tlou remastered a killzone sf kupujem aj práve driveclub :)
    Len tak na záver by som chcel dodať, že keď si porovnáte túto recenziu, jej obsah s recenziou a obsahovou stránkou od toho obézneho šaša vanoorda z gamespotu tak to je ako keby ten vanoord hral úplne inú hru.
  • Je vidět, že se v nových TV moc neorientuješ. Ano, něco takového. Má to dnes každá smart TV. Rozdíl mezi 60 fps a touto funkcí je jen velmi malý.
  • Mas tak inteligentni televizi, ktera si sama dopocte jak vypada mezisnimek? *8*
  • Co máte všichni s těmi 30 a 60fps. Vaše TV neumí dublovat snímky? To máte asi starou TV :-)
  • neví se něco o podpoře 3D ? taková hra se k tomu uplně vybízí, plastičnost a hloubka by z toho udělala těžce návykovou věc
  • Moc pěkná recenze. Škoda že na launch nedaj to dynamické počasí, asi nejlepší co jsem viděl. Snad bude brzy. Díky za recku pane Rybář.
  • Ty jsi už obě hrál...?
  • Odulin
    No tak jste mě asi přesvědčili svým optimismem. Jdu to koupit na US account.
  • Po pul hodine me z toho bylo zle, ale tezko rict jestli to bylo jenom z poctu snimku nebo i nevolnost z kvality hry. Ja 30 FPS u zavodnich her taky nechapu!
  • Ristoro
    NFS Rivals se úplně normálně hrát nedal a to byl na 30fps.
  • Zavolej mi do klubu :-*
  • uzivatel1982
    Hele osobně jsem spíš fanda realných závodů, ale poslední nfs:rivals mě dost chytli. Připomnělo mi to uplně první hot pursuit, takže si u mě po hodně moc dílech napravili reputaci. Co se týče Driveclubu, tak tím, že je k dostání s PLUS zdarma, tak rozhodně stojí za test.
  • uzivatel1982
    112 567; 112 567....:)
  • Kozy
    Úplně normálně.
  • No osobne sa mi to lubi viac nez Forza ale tak by som povedal ze obe hry su celkom podarene a hodnotil by som ich asi rovnako.
  • Hra je mimo muj zajem, nebudu do ni rejpat, snad jenom konstatuji ze obrazky vypadaji hezky. Ale chci se zeptat, jak proboha hrajete zavodni hry na 30 fps? Nemam zkusenosti s hrou na TV, hraju si simulatory na monitoru. Ale jakmile mi framerate pada pod stabilnich 60fps, je to pro mne vopruz. Uz 50fps skube a nemuzu na to koukat. Vzdy obetuji dost casu vyladit kompromis pro grafiku, aby ta 60ka slapala stabilne.
    Jako strilecku muzu klidne hrat s nizsim, ale rychly pohyb ve voze na 30 fps, to mi hlava nebere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit