Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    No sú vonku 3 recenzie na DriveClub a nie je to také ako tu rozprávali PSvinaboys - je to priemer až ľahký nadpriemer. Proste nič extra. Forza vede.
  • Co máte všichni s těmi 30 a 60fps. Vaše TV neumí dublovat snímky? To máte asi starou TV :-)
    • Mas tak inteligentni televizi, ktera si sama dopocte jak vypada mezisnimek? *8*
      • Je vidět, že se v nových TV moc neorientuješ. Ano, něco takového. Má to dnes každá smart TV. Rozdíl mezi 60 fps a touto funkcí je jen velmi malý.
        • ucho
          osobně jsem si tuto funkci vypnul, protože mi například filmy přijdou nepřirozené, jsou takové rychlejší a těch víc snímků je tam nezvyk. na sportovní utkání to může být fajn, ale na sport nečučím...
        • Jak se ta technologie jmenuje? Rád bych si o ni něco přečetl. Díky.
          • On mysli asi dopocitavani snímků, např inteligentn frame creation u panasonicu, funkce je to pěkná, a celkem to funguje ale hodí se to jenom na filmy a max cut-scény :-D. Jinak to zvyšuje odezvu. Hraju na plazmě a mám všechny vylepšováky vypnuté a odezva je super.
            • Odezvu to zvyšuje dnes už zanedbatelně a u arkádových závodů nebo rubaček je to v pohodě. Taky závisí na typu a řadě TV, na těch levných to asi žádná sláva nebude, mají slabý proc.... Např. s DC to můžu jen doporučit, bez toho mi to přijde trhané.
            • Díky.
        • To vis ze jo *15*
  • Totalne debilni hra auta se daji max prebarvit nic extra spis trapna hra a aby ste vyhravali musite kupovat auta ze storu jinak se to neda..pro me uplne ubohy ovladani a komplet cela hra to uz je lepsi na mobilu hrat gt..ze sem si to vubec kupoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit