Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Ako kto, ja sa nesťažujem. Ale asi ako každá východo európska krajina má s eurom problém, vysoké ceny potravín a zbožia, ale minimálna mzda je na slovensku stále ukrutne nízka v porovnaní s nemeckom napríklad. Ale ako som hovoril ja sa nemôžem sťažovať.
  • Babis je smradupan. Snazi se hrat si na "cool" vsehomirce. Jinak co to vase euro a platy jste spokojeni?
  • Mato1987
    Je to na východ od východonemecko-česko-moravských hraníc Jardo, nemôžeš to minúť. Keď prestaneš vídavať takých tých typických moravských dlhovlasých sedliakov s naušnicami a šatkami na hlavách, tak vieš, že už si v krajine normálnych a pracovitých ľudí, teda na Slovensku.
    Pseudointelektuálov tu máme tiež ale pochádzajú väčšinou z čiech a robia trénerov mnohým slovenským hokejovým a futbalovým klubom , či zastávajú rôzne iné manažerské funkcie v týchto kluboch.
    Apropo ako sa darí Babišovi? Už tam skúpil kompletne všetky médiá a manufaktúry?
  • Jj zase se ozvu! Vase mensina (coboli pseoudointelektualove) ze Slovenska (kde to ksakru je?) delaj porad problemi!
  • Mato1987
    Rád som si s tebou pokecal jardo z moravy, a ozvi sa zase niekedy znova, keď budeš mať nejaký problém so slovákmi alebo iným národom.
  • Rikam jses strasne chytrej Jozo z Cobolakova! Dik za pokec puso. *1*
  • Mato1987
    kašli už na to, trollovací pokus ti nevyšiel, prestaň sa teda nasilu vyhovárať na neznalosť slovenštiny a uznaj, že si jednoducho moravácky chruňo.
  • Moc tu vasi cobolstinu neumim! Tak sry no! *9* *11*
  • Mato1987
    Že ťa to baví mňaukací jardo z moravy.
  • Co je "vôbec" muzes mi to jako Jardovi z Moravy vysvetlit? *15*
  • Mato1987
    Neviem o čo sa snažíš, ale vôbec ti to nejde jardo z moravy.
  • Ty jsi tak chytrej cobol! Az to boli meow! meow! *6*
  • ucho
    jo, taky mám z té jízdy stísněný pocit, připravuje to o iluzi svobody a volného prostoru. koridor mi nevadí, ale prostě pro větší pocit volnosti bych chtěl na některých místech vidět alespoň pár metrů prostoru navíc, ať to není jak jízda tunelem.
  • montatatana
    Pro me je nejvetsi problem v naprosto neinteraktivnich tratich, ktere jsou obklopeny neviditelnou barierou. I metrove vyjeti ze silnice hodi odpocet zpet na trat.

    Hra vypada naprosto paradne a fotorezim je bozi. Je to ale za cenu jizdy v koridoru, kde je cely styl zavodeni opravdu jak z roku 2002.
  • Mato1987
    Tak sony to propaguje a robí tomu kampaň v tom smere, že sa jedná o "social racing". Podľa toho čo som zatiaľ videl na rôznych ukážkach a "directfeed" videách tak aspoň to čo sa týka grafiky vyzerá byť na podstatne vyššej úrovni ako to je u konkurencie.
  • Mato1987
    To som teda náramne zvedavý ako to dopadne, či im ten ročný odklad pomohol alebo skôr ublížil. Ale je to v podstate jedno lebo konkurencia vydala minulý rok forzu 5 a tento rok zase forzu horizon 2, teda ako som už napísal, bude to mať driveclub veľmi ale veľmi náročné. Sám som zvedavý na hodnotenia aké hra dostala od recenzentov.
  • Zabiják na Forzu? Celkem silné slova.
  • victor
    Představ si Forzu bez všech ozdob ,.... přidej kroužení po neznámých hodně uměle působících okruzích a jakýsi žebříček umístění (který mi byl po chvíli u zádele ) a ... máš Drive Club :/ .
  • ucho
    no podobnost s forzou mi nevadí, i když videa z jednotlivých her na mě působí trochu jinak. spíš by mě zajímalo, v čem přesně teda driveclub ztrácí a s čím má problémy.
  • victor
    :) Prémiový Fanóšek bude jen pro největšího předplatitele na 20 let dopředu ... ehmmm Už podle té reklamy, normální sériová auta bez premium nádechu nečekejme .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit