Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Byl jsem taky odpůrce early accessu, ale Dirt rally změnilo můj názor. Zamyslete se, EA má jen výhody.
  • Mě se ta hra fakt líbí a těším se na ni, ale koupím až bude komplet hotová a uvidím reakce hráčů - myslím technický stav. Jako všechny preordery a early accesy jsem definitivně položil s preorderem BF4, kterej se dal rozumně hrát 6 měsíců po vydání, opravdu odladěný byl až tak rok po vydání. Což je naprostá katastrofa a z hráčů to dělá jen frustrované pokusné králíky. Vlastně jednou jsem to porušil - Squad, ten jsem si koupil rozpracovaný, ale jinak - no more.
  • Ježkovy zraky to fakt už dneska nevyjde něco co není předem vydáno v nějaké "early access", open beta a podobně? Nehledě na to že když už to vydaj a jako že "final version" tak za týden je tu patch č1, č.2 a do měsíce datadisk u kterého nikdo neví zda je pokračováním, sequelem nebo něco podobného. Asi už jsem starej.
    • Jak nevyjde? Vzdyt takovych her vychazeji mraky, ne? Rekl bych ze naprosta vetsina.
    • doom4
  • early access to je akorat znamka toho ze se to predbezne vyda. Jako treba u her State of Decay,Xenonauts, Don't Starve, Broforce, Armello, The Flame in the Flood, Darkest Dungeon, Layers of Fear, Verdun, Galactic Civilizations III, Divinity: Original Sin, Wasteland 2, atd.... no. :D
    • vsechny hry co si vyjmenoval byly totalně nudne
      • co si tak uvědomuju tak jedine early acces hry s totalnim progresem byly dirt rally a assetto corssa a mozna jěště něco ale ted nwm :D
        • obě dvě hry byly od verze 0.2 totalně boži a s každym updatem to bylo o mnohem lepši což se o ostatnich early acces her řict neda,vysledny produkt se od early access většinou moc neliší
          • terba ark surivoval evolved toje krystalicky priklad toho jak je to s hrama v early accessu :D
            • Zajímavý monolog... zkus to příště napsat do jedné věty.
  • early access toje akorat znamka toho ze neumi udelat hru
    • Ne, je to známka punku.
  • spoock
    lol, ti tvůrci a jejich rozpracované verze, má někdo zapotřebí hrát singleplayer zážitkovou hru v rozpracovaném stavu?
    • Ludia co si to chcu vyskusat, predtym jak bezia vyplakavat na fora urcite.
    • Veskoslav
      Spousta lidí. A proč? Protože se rádi podílejí na vývoji:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit