Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Intro scény jsou tam proto, že nemají dost příběhového materiálu. To, že má videohra desítky hodin cutscén neznamená, že se z toho dá udělat televizní seriál. Je dobře, že tam ty úvodní scény jsou, ale není to chytrej přídavek. Je to znouzectnost. A bude hůř. Většinu munice už vystříleli. Ještě bude Sam a potom? Hra je založená na atmosféře, na vyprávění příběhů pomocí prostředí, boji včetně stealthu, bondingu hlavních postav. Atmosféra už nic novýho v seriálu nepřinese, postapo ruiny už jsme viděli a žirafy to nespasej. Na environmental storytelling není v seriálu čas (zlomek okamžiku záběr na medvídka pod koly - ve hře by to hráč očumoval minutu a nechal to na sebe působit), při pátým plížení kolem clickerů už bych se radši sám pokousal nudou, abych přišel o mozkové funkce a nemusel dál trpět. Zbývá bonding - zatím ho mají pěknej udělanej, ale sám epizodu neunese.

    • jaký bonding? to ne nějaký bdsm seriál?

      • Sgt_Buckminster

        Ano: https://www.netflix.com/cz-en/title/81004814

  • Jedna informace pro autora, která možná někomu unikla, ale po odvysílání všech epizod ten seriál hned nezmizí z HBO, takže pokud jste fanoušci binge sledování seriálů, tak si prostě počkejte, až vyjde celá série a pak se dívejte svým tempem.

  • ty zdejsi diskuze, to je jak od cimrmana


    otevrel si hospodu, ale chodili mu tam lidi

    • uher

      Já tu napsal dva komentáře a jeden z nich přímo Pavlovi níže, oba mám skryté a nikdo se mi neobtěžoval říct proč.

      Já nevím. Nebylo by lepší ty komentáře tady rovnou zavřít, když je názory čtenářů nezajímají?

      • Pavel Makal

        Já ti nic neskrýval, předpokládám, že to bylo kvůli navazujícím komentářům níž.

      • twicer

        To by akorát dál nakrkávalo obecenstvo, když to uděláš takle pokoutně tak otom většina uživatelů ani neví.


  • Ta hlavni herecka to je ta Bella Ramsey ? To je hrozne nesympaticke, tohle az zkusim koukat tak nic hezkeho prat nebudu. Opravdu nesympaticka postava.

  • KIMCID

    No ještě že mě názory druhých nezajímají :D :D

    • Pavel Makal

      V takovém případě zní čtení názorových článků jako super kratochvíle 👍

      • KIMCID

        Bingo

  • palcov

    Jů, seriálky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit