Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Vypada to hezky, ale asi to nebude hra pro me. Me v tom videu dela problem rozlisit kdo bojuje proti komu, vsichni mi pripadaji stejni.
  • Nihilistick
    nejsem na strilecky ale tohle vypada moc dobře!Super recenze,dik Janchor
  • Pěknej článek. Ps4 jenom zírá na Best game of E3 a nejlepší Xbox One hru Gamescomu.
  • TheGGG
    Pan autor je asi členem klubu amatérských spisovatelů brakové literatůry *7*
    • Tohle je web pro masovy publikum. Neda se nic delat, nevycvalany decka budou vsude...
  • s-a-b-r-e
    Hm, jako bych četl Heinleinovu Hvězdnou pěchotu - moc hezké čtení! *4*
  • Víc takových článků. Vzpomněl jsem si na Ice a Andrewa (a Rybku). To byly časy...
  • TheGGG
    CoD z robotama *6* *6* Todle zas vypadá na pořádně overrated hru
    • Nebál bych se nic, jednou možná dospěješ a pochopíš, že to, že se Tobě osobně něco nelíbí není vůbec žádný měřítko pro nikoho. A třeba se místo "to je ale blbost, hovadina, nesmysl, overrated hra" a podobných TOP výšplechtů Tvojí mysli na úrovni 10tiletého decka naučíš řikat "mě se to nelíbí" (což ale nakonec taky nikoho nezajímá, nicméně to má o hodně blíž k realitě ;)).
      • TheGGG
        *8* *8* Tak a teď mi řekni koho si myslíš že zajímá tvůj příspěvek. Napsal jsem svůj názor na hru a na to jak se zde, ale i na jiných webech vytváří umělý hype. Je to až podezřelé že se páni redaktoři mohou najednou přetrhnout z obyčejné fps ala CoD kterými tak dlouho opovrhovali. protože tato hra není nic jinýho než CoD s pár robotama a rádoby cool animacemi. Takže stejně jako vše od mrkváče hrozně nadhodnocené nic.
        +grafika taky má do next gen daleko
    • Stejně jako Killzone: Shadow Fall
      • TheGGG
        tak určitě *3*
  • Vypadá to hezky, ale proč proboha není ten titánská zbraň silnější... vypadá to, že má ráži jak ruka, ale do vojáka jich musí stejně vypálit mraky ran aby ho zabil...
  • Veskoslav
    Děkuji za zajímavý článek:) Více dojmů z her!:-D:)
  • Jack1947
    Zacina se mi to libit, vic a vic... Kez by to bylo i trochu te sp... chjo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit