Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • For Honor nedoporučuji pokud nemáte bleskové reflexi. Zbytečně jsem vyhodil z okna 60€ za hru která takovou cenu nemá. Každý můj přítel který si pořídil For Honor poté litoval, že si to kupoval. Za mě osobně je lepší Chivalry: Medieval warfare.
  • archie777
    Tohle byla ale ta nejdesivejsi koupe jakou jsem na PS4 udelal. Koncept hry znel lakave a nadsene reakce na Gams taktez. Simular loadovacich obrazovek. A ta hyper-nalestena plastova nahnedla grafika me zacina napric hernim spektrem pekne sr*t. Jeste jednou uvidim zapad slunce a naistaluju si prvni Gothic.
  • Vzhledem k tomu, jaky sem měl delay při mačkani tlačítek na PC verzi při duelu, tak sem to přestal hrát.

    Hra měla ještě před 3 měsíci neskutečně moc technických nedodělků, co se duelů týče, hlavně P2P připojení to neskutečně stěžovalo..díky uvědomění si tolika fundamentálních nedostatků, které by si dneska velké studio u AAA hry nemělo dovolit, jsem to naštvaně odinstaloval..byla to moje první a poslední hra co jsem si od Ubi koupi..
    • U toho zpoždění u mačkání tlačítek, je to spíše způsobeno myší a jejím nastavením - i když to tak na první pohled nevypadá. U myši je potřeba DPI tak 800 max!! Pak to najednou vše reaguje správně. A to platí i pro tlačítka, protože vysoké nastavení myši dělá, že hra neví, co chceš udělat. Myš totiž udává, co se stane - útok, parry, dodge, skoro vše záleží na myši a to nejdůležitější je guard breake, kde máš pocit, že ti tlačítko nefunguje a proto ho nedáš, skutečnost je ale taková, že díky vysokému DPi na myši hra prostě neví, co chceš udělat a proto se guard breake neprovede - osobně vyzkoušeno, otestováno. Samozřejmě pokud jde o nějaké druhy lagů obecně, tak tam ti myš nepomůže, to je jasné, ale 90% tlačítkových lagů a špatná odezva na PC je kvůli vysokému DPi myši (čím vyšší, tím více myš reaguje na nepatrné pohyby, o kterých ani nevíš, ale hra je vnímá jako naznačení směru a tedy se neděje nic, protože se všechny příkazy řadí do řady za sebe)
      • Jack1947
        Jsem rád že mám gamepad tam žádný delay bejt ani nemůže když to je pomalé *3*
  • MishKonn
    Uz opravili matchmaking / system gearu, anebo se stale pripojim s postavou na lv2 proti lidem na lv10 a ani si neskrtnu?
    • Jack1947
      Jako by to byla jediná hra kde se tohle normálně děje *7*
      • Walldstein
        Ve většině her se buď dostanete proti max o 2 tiery silnějšímu nepříteli nebo je LvL boost, kdy jste sice oficiálně např. level 20, ale všichni hráči jsou automaticky boostnuti na level 50, což znamená, že sice nemáte skilly, ale máte HP a adekvátní dmg. Nikde sem se nestkal, že by matchmaking skládal týmy takhle nahodile s takovým rozptylem levelů. Něco jiného je, když si vybíráte např. v FPS servery sám, to máte smolík, kam se připojíte tam hrajete..
        • A dorovnani levelu je ti k nicemu protoze rozhodujici je skill ktery je dany poctem odehranych hodin
        • Blbost, nevim v jakem vesmiru zijes
        • Jack1947
          Takže je tam takový Juggernaut mod ? hmm zajímavé *4*
  • dve nove mapy, ty tu mely uz byt pred mesicem. Nicmene dokud tam nedaj neco kde si lidi budou moci porovnavat pindiky, tak to pomalu umre.
  • Rád bych si zase zahrál, ale po posledním patchi 1.05 mi hra opět nejde spustit. Už to bylo u 1.03 (problém s CZ, kvůli které se nešlo dostat do MP), tohle mě fakt nebaví.. Funguje vám to po posledním patchi? Dík za info.
    • zmen ve steamu na en a problem vyresen, neni to tak, ze by ta hra byla rpg s tunou textu, navic nyni uz musis vedet na zpamet co kde je
      • Jj, když byl ten problém, tak jsem to udělal. Od té doby to mám standartně v EN. A koukám, že dnes už vyšel FIX na poslední patch a už to zase jde spustit *4*
  • Jack1947
    Jo, jednou třeba taky pořídím... až sleví. I když mě to teda moc neláká a i když to má možná propracovanej systém mlácení... byl bych stále radši za tu víc realistickou kampan - není žádná sp hra kde by se řezali ze středověku.
    • je
      • Jack1947
        Myslel jsem aktuálnějšího data milý B(l)obe *7*
        • Mount and blade warband porad vypada a hraje se dobre a pochybuju ze jsi ho hral.
          • Walldstein
            Navíc je ve vývoji dvojka, která má vyjít letos ;)
  • Hra je super. Fraction Wars je ale nedoresene a spise joke.
  • Hra je - skutečně je - svým pojetím inovativní a stále obdivuji tvůrce za to, že měli "koule" na to udělat tak drsnou hru, kde můžete být zabiti i prdelí jiného hráče (skutečně). Nicméně je v ní málo co dělat. Tomu odpovídá i stále menší počet hráčů. Teď sice přidají dva hrdiny a dvě nové mapy, ale v zásadě se žádným způsobem nenavýší možnosti toho, co ve hře dělat, takže si myslím, že oživení bude jen dočasné, než si navrátilci ošahají nové postavy a zjistí, že se vlastně nic nezměnilo.......

    Osobně bych přál této hře mnohem masivnější úspěch, mě třeba vzala za srdce fakt hodně, ale sám ji už taky nehraju, protože mě to prostě už nebaví. Ty nové postavy si prostě zahraju, pořádně si zablbnu - ne že ne, ale pak to stejně bude nuda a stereotyp a nevyhnutelný konec hraní.......
    • furt je to jen bojovka, není to hra na každodenní hraní
  • Jen co dohraju Andromedu, vracím se :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit