Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze ty mas taky adblock *5*
  • lepší, a prej že se nemá hejtovat :P :D
  • Je to nespisovné, ale netahá to za uši, minule mi přišla tlačená, tady zněla přirozeně. Kamera mi v prvním díle nevadila tolik jako některým, ale tohle bylo uznávám lepší. Rozhodně krok kupředu, takže jen houšť!
  • ringmancz
    spíš tam měl být Petr a říct čížku nebo cajzle
  • Od druhého dílu se seriál znatelně vylepšil.
  • Skoda, ze mi Stream ze zahadnych duvodu nefunguje.

    Pozdejsi upload na jinou stranku by mozny nebyl?
  • Draken69CZ
    Myslím že ještě pár dílů a bude to opravdu hodně dobrý *5*
  • To už se tu řešilo minule, pro lidi co o hry moc nezavadí je to ideální.
  • krátké, trapné a povrchní, ale jinak fajn
  • Oproti minulému dílu se to dost zlepšilo.
  • Taky mi to tam vadí.

    Jinak bych chtěl pochválit redakci, která si bere připomínky k srdci a snaží se přizpůsobit čtenářům. Až mě chvíli mrzelo, kolik kritiky se v poslední době sneslo na jejich hlavu.

    Např. v posledním gamesplayi bylo vidět, že se na hru opravdu připravili. Video bylo protkáno hromadou informací a výborný nápad byl i s doplňujícími artworky. Ze začátku se cítili trochu nesví před komunitou, ale ani jsem se nedivil... No, stejně jako někdy přichází kritika, je ale potřeba i pochválit za dobrou práci.

    Takže neslevte ze svého snažení a snažte se nabídnout stále něco navíc ve svém obahu. Držím vám palce.

    PS: V dnešní době dává publikum (beru to podle svého okolí) přednost videoobsahu před psanou formou - možná věc k zamyšlení, kam investovat čas a kudy se ubírat. Osobně bych uvítal třeba gamesplaye AAA her (něco jako první dojmy) v den vydání, více videorecenzí od Lukáše, atp...
  • Hej, co to tu békáš ty cype?! *1* *1* Super!
  • Draken69CZ
    Ta je přeci freecoolin
  • BoB.2
    Rychlé a stručné, akorát ta nespisovná čeština je opravdu divná.
  • Jack1947
    Velká gratulace že i ve všech těch gamesplejích, retro a fightclub, tea club ( club bůhvíco ještě) vám zbyl čas na dělání vlastního streamu, i kdybych na to nekoukal můžu říct že jste borci. Fakt je vidět že vám hodně záleží na svých čtenářích a to je jedině dobře jen tak dál.

    Kurna, ale toto žluté co na mně vyskakuje už mně pěkně štvě, kde že je ten skript at se toho můžu zbavit?

    Jo a řitolezci a proletáři.nasekejte mínuska protože já to vždy narozdíl od vás myslím ze srdce.
    Nic z toho nemám že chválím redakci OPRAVDU ne!!

    Zajímavé, příště napíšu nějaký kritičtější komentář a uvidíme jestli se nejedná jen o mojí osobu a tudíž mínuska jsou bezpředmětná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit