Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby někdo měl zájen si o té GPU něco počíst, tak zde http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-560-amp-edition-gtx-560-directcu-ii-top,2944.html (<<
  • Tak tohle mě moc netrapi ja jedu na GTX580 s taktem na 955Mhz cokoliv na ultra při 1080p
  • samozřejmě jsem jen dokoupil chladič za 1K
  • Amylee.Anderson
    Nezlobila bych se za ní. Já bych se nezlobila vlastně za jakoukoliv kartu. S mojí Radeon HD5450 to neni zrovna slavný, ale hry jdou vcelku pěkně.
  • Já nedávno upgradoval PC (jako každé dva roky) a momentálně jsem ve stavu, kdy přemýšlím, že jsem mohl klidně ještě počkat.
    Technologie jde sice dopředu, ale hry po této stránce stagnují. Nehodlám řešit proč, to víme všichni i bez flamewar. Ale myslím, že s novou 580 teď budu řešit upgrade až tak za 4 roky.
  • Indy
    No nvm mě zatim stačila moje starsi ATI 4890HD 2gb edice od sapphire å zatim jsem spustil vše na full nastaveni a rozliseni
  • Tohle je marketing jak *12*. Vzdyt GTX560 je slabsi nez starsi GTX560 TI a jeste ktomu hry, ktere na ni prezentuji zvladne ve Full HD ma stara 8800GTS-512 ktera se me vali v supliku. *1* *1*
    • Spades
      ja hraju na sve babicce 9600 GT vsecko na full HD na skoro plne detaily bez vyhlazovani a ambient occlusion a slape skoro vsecko :D
      • Ještě že ty konzole jsou, co? *1* *1* *1*
  • Odulin
    Před pár týdny jsem měl doma podobnej kousek.. GTX 560 Ti. Na tý kartě byl poměrně sympatickej poměr cena/výkon. Za cenu něco málo přes 5l podávala karta slušnej výkon ve FULL HD. No ale já nakonec zpanikařil, kartu pod cenou prodal a pořídil GTX 570...jj sem holt rozenej obchodník *2*
    • fallout
      Já mám GTX 560 TI a zatím si karta se vším hravě poradila... navíc spotřeba u 570 je tak vysoká, že jsem o této kartě vůbec neuvažoval...
      • pokud někdo umí s taktem dostane se bez problémů u 570 na výkon 580 pokud jedinej rozdil bude těch pár mb paměti což už je prd. Takže co se týče cena výkon jsem s gtx 570 za 6500 kč naprosto spokojenej:P
  • AMD6950 ma o chlup lepsi vykon a mensi spotrebu + teplotu myslim ze neni co resit
  • Já mam Grafarnu Asus EAH5770 Core a běží mi v poho na plne detaily Crysis 2 takže nic nepotřebuju nového XD pochybuju že Duken bude až tak moc náročnej.
    • Spades
      no to je super, že ti ji vyrábí asus, ale mi tu řešíme chipsety :)
    • Tak zrovna Crysis 2 mi přijde jako absolutně nenáročná hra na PC. Kvuli konzolím to je spíš okleštěná Crysis warhead grafiky :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit