Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na strankách Amazon a Gamestop je ohlašeno na 1unora 2011 tak nevim teda všude píšou duben
  • Wow, to bych si rad vyzkousel po tech 12-ti letech!
  • Doufám, že to bude dobrý. Přece jen z 80% ho nedělá Gearbox. Snad jim stači jen takové zneužívání a do už hotových věcí moc nehrabou.
    • Gearbox software mám docela rád už od dob jejich prvního datadisku k Half-Life - Opposing Force. Věřím, že i Duka dovedou dodělat (když se pro to už rozhodli) a přitom nezmršit. A jsem náramně zvědavý co předvedou v připravovaném Aliens: Colonial Marines.
      • to já jsem taky zvědav gearbox software viděly uspěšné tituly třeba serii BOI a uspěšnou hru bordelands věřim že fanoušky duke nukem nezklamou a jestli udělá nějaka prodejna tady pulnoční prodej Duke tam bude o to velký zajem věřim tomu dosti já určo pojedu na ten prodej pulnoční jestli bude
  • věřim že Duke bude návrat ke kořenu 3D dobrýho starýho jinak věřim že to bude dobrá hra podívejte se na všecky nový krátky to je a zklamaní přiklad hra mafia 2 ještě chtěj za nějaký DLC platit to at si naserou *1* *1*
  • já počkám den a pak si to stáhnu z netu. a nový duke *12* bude hoooDNĚ na nic
    • a pak se člověk diví že tvůrci růšej hry a dávaj tam ochranu když si to každej stahne já si hru budu kupovat protože stahneš to a pak chybí tam něco bo tak prostě podpořim gearbox a duke nukem forever si koupim
  • Zacinam mit vazne obavy, ze to ta hra opravdu vyjde! *8*
    • haha lol to nemalo chybu ;))
    • To jsi tomu od 3.9.2010 (kdy to bylo ohlášeno) až doteď nevěřil?
      • Já uvěřim,až ho budu instalovat.Do tý doby fakt ne.Z pirátění her už jsem vyrostl.Tuhle hru si prostě KOUPIM ! *5*
  • Třeba mysleli říjen 2012 :-) a vydání 1. 4. 2013 :-D
  • Letos není pátek 12. října, je pouze úterý 12. října to je zítra.
    • Tak to koukám, jak jsou zdejší čtenáři všímaví!! Pochvala pro Hrocha.
    • sleepless
      Zpatky do normalniho kalendare :) Dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit