Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedina Lego hra co v posledni dobe stala za to byl Harry Potter, u toho jsem se hodne bavil i kdyz jsem hral sam a da se rict ze to byla paradoxne nejlepsi HP hra vubec... doufam ze co nejdriv oznami lego HP 5-7, piraty o ostatni si strcte za klobouk ;)
  • ....snad se použije i Zimmerova hudba,bez ní to bude poloviční
  • Nejvíc mně sere to že to nejde hrát v jednom to je fakt na hovno jdětě s copem do prdele!
  • Zatial som mal čest len s Harrym Potterom ale zato ma to bavilo viac ako všetky originály od EA. Bolo to vtipné, malo to spád, zábavnú hratelnost a celkom dlhú hraciu dobu. Určite si toto vyskúšam, už len kvôli filmom.
  • naj lego hry boli boli SW, ale ani toto nemusi byt zle
  • super, další Lego hra, to zase bude pařba s bráchou ve splitscreenu *1* *3*
  • To mně poser... jediný co jako lego hru bych přivítal je Assasins Creed...xDxD ale stejně zachvilku bude lego call of duty,battlefield,wolfenstein,crysis,dead space,sims 3..:D
    • treba budou jednou hry podle ramba
    • Od kdy se dělají Lego hry podle předloh z her???
      • Jen počkej oni se sníží ke všemu i když lego call of duty bych uvítal. Něco ve stylu těch lego akčních videí.
  • Nahodou ja se tesim sic lego indy a batman byl slabej tak star wars a Harry potter byli vynikajici
    • harry potter a indy2 byly nejhorsi lego hry. napaditost temer nulova. indy1 nebyl spatnej a batman se mi hodne libil, ackoliv paradoxne ho hodne lidi kritizuje. nicmene vsechny lego hry bez rozdilu stojej o nekolik pricek pod star wars a tak to asi i zustane. vsechny dalsi lego vyplody byly proti tomu slaba polivcicka.
      • Mame kazdy jiny nazor ... ja sem zvedavej na SW 3, Doufam, ze to nebude podobny jak oficialni clone wars republic heroes hra ke kreslenemu serialu (libi se mi)
  • a mozno to bude sranda :D
  • dalsi lego??? vzdyt uz to nejde hrat je to hra od hry horsi! co bude za par let? Lego pejsek a kocicka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit