Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlastním na Steam-e, vynikajúca hra na multiplayer, som to hrával až ma oči boleli :D Teraz mám radšej pauzu, ale je to dobré, troška málo levelov, ale viacero obtiažností, takže je čo robiť stále...
  • Kr.Pa
    To už je silvest ? Bouchejte šampanské !

    Malé hodnoceni, 9z10 pro mě

    K recenzi:
    Aprentice má do PVP mana bombu !
    Ranged hrdinové můžou mířit !
    Hodnotit grafiku ? Animace ? Je to vtipná hra, a docela paroduje různé filmy hry ! Ale brát to jako negativ ??!!

    Může mít více hrdinů a během build fáze je střídat, což trochu zlepší single a je to parádní do multiplayeru.
    • Takže on není Silvestr? *11*
      U nás to tak vypadá-už tu lítaj petardy,chlastá se,holt jsme napřed... *1*
  • ucho
    tower defense hry miluju, ale demoverze mě skoro vůbec nebavila (hráno asi hodinu).
    • to protoze jsi nehral multiplayer, to je hlavni cast hry, a v demu multiplayer ted skoro nikdo asi nehraje, navic demo neni aktualizovany, musis proste plnou hru koupit, za 12€ (ted ve winter salu na steamu 6€!) nemas co zkazit
      Jinak co se tyce PC, tak bych tomu dal asi 9/10, ale iOS je zas dost pekne odflakla. Mam nejnovejsi ipod touch (4G s A4 procesorem), ale stejne se to tam strasne seka na vsechny mozny detaily
      • ucho
        multiplayer jsem nehrál, ale myslím, že si ho dovedu představit a to, co mi na hře vadilo, by bylo počítám i tam... takže jestli to někoho baví, fajn, mě to nebavilo ;)
        • Kr.Pa
          a to jest ?
          • ucho
            nelíbí se mi pohyb postavy, je takový neohrabaný, prkenný. na to by asi šlo si zvyknout, ale pak mě neoslovil i pohyb nepřátel a systém bojů s nimi, v demu mi ani příliš nevyhovoaly věci, co můžu stavět proti nim. celkově ten koncept hry mi nevyhovuje (snaha o socializaci, fáze stavění byla příšerně nudná a zdlouhavá). a vlastně mi trochu vadí i ten multiplayer (v tomto směru mi přijde zábavnější sanctum, a když bych šel vyloženě po kooperaci, tak mám oblíbenější hry). co se týče tower defense her, v tomhle mi zábavnější přijde orcs must die a defense grid. neříkám, že ta hra je špatná a nikoho neodrazuji od jejího hraní, jen říkám, že mě jako fandu tower defense her zaujala svým vysokým hodnocením a po vyzkoušení jsem z ní nadšený moc nebyl...
            • walltar
              To se mě líbí .... doměnky .... to je jak když bych řekl že nemám rád červené auta a někdo mě přesvěčoval o tom proč sou červené auta nejlepší ... a na konci by mě řekl že nemůžu porovnávat černé a červené auta protože červené sou prostě lepší.

              aneb

              HURR DURR my opinion is superior.
            • Kr.Pa
              domněnky, nemůžeš porovnávat demo se hrou po 6. patchu
            • ucho
              Kr.Pa: já se zde nikoho nesnažím přesvědčit, že je ta hra špatná. pouze říkám, že mně neoslovila a nebaví. nemusíš mě tedy přesvědčovat o opaku, kdy omlouváš věci, které mi na dané hře vadí a které nezmizí.
            • Kr.Pa
              pohyb jde velmi dobre k tomuto typu hry, a system boju ? 2 AA utoky + 2 kouzla neni spatny, build fazi muzes rucne ukoncit, a co ta snaha socializace ? to je co ?

              mimo to, mas tam i vice nastaveni, jen ciste veze, pak i nastaveni vln nepratel a klasik

              navic hra obsahuje challenges coz je velmi dobre zpestreni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit