Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ja nevim, vsude pisou ze to vyjde v zime 2013 a ted mi pripada ze se po dungeonu zeme slehla
  • z reapra jsem mel jako kluk v kalhotech, tohle je jen karikatura a hra pochopitelne nebude mit atmosferu puvodnich her
  • Fuck you EA.
  • Osobne mi tady vadi neustale recenzovani her na android a mobily/tablety vubec. Mam za to ze od toho jsou jine stranky. Tohle je podle me zprava tak do bleskovek.
    A ano,nemusim to cist. Mate uplnou pravdu *2*
    • Black_Hand
      tak si prohlidneme platformy z chronologickeho seznamu recenzi (od nejnovejsich a jen prvni stranku):
      PC, PC, PC, iPad, PC, PC, PC, iPad, WiiU, PC, PC, PC, iPad, PC, PC, PC, PC, PC, PC, PC, PC, iPhone, Android, PC, PC, PC, X360, PC, PC, X360, PC, X360, PC, PC, Android, PC, PC, PC, X360, PC, PC, PC, PC, PC, PC, X360, PC, VITA, iPad, PS3, PC.

      take mi vadi neustale recenzovani her na android, mobily/tablety :D.
      • Me slo spise o to,ze se nedostava na nektere ackove tituly (muzu tu znovu a ponekolikate uvest slibovany X3 Albion Prelude-vysoce hodnocena ackova hra v zanru,kde vychazi her mene nez safranu. Ale z reakce lidi vim ze nejde o jediny pripad) a takovy XCOM: Enemy Unknown (ted nebudu hodnotit kvalitu hry,o to nejde) tu ma uz i recenzi na mobilu.
        A vis ty co? Z toho tveho vyctu mi 7 recenzi na mobilni platformy prijde jako sakra hodne.
        Muzes se mnou nesouhlasit, ale jak pisu vyse-hry na mobilni platformy maji sve stranky. Mozna je tohle proste trend doby a za chvili tu nic jineho nez mobilni hry nebudou,ale jelikoz se mi to nelibi a neni tu zadne forum na vyjadreni nazoru na ubirani techto stranek,pisu to sem.
        • Black_Hand
          tak pak ti vadi zakladni koncept games. to je jako si na p*rno webu stezovat, ze tam nejsou filozoficke state (kdyz to prezenu).

          to ze je neco AAA by nemelo automaticky znamenat, ze dostane vice pozornosti. X3 je niche zalezitost a mit volneho recenzenta schopneho do toho obetovat dostatek casu a plne mu porozumet s odpovidajicim pozadim neni zrovna trivialni ukol. ze stejneho duvodu se tu neresi esporty, moby atd.

          a nevim, pokud ti prijde 7 recenzi z 51 jako moc tak je mi lito. necelych 14% je zanedbatelnych.
          • S prvni vetou se s privrenym okem da souhlasit. Ale snad jeste muzu napsat svuj nazor.

            Jsme na hernim webu. To co jsi napsal je tedy podle me hloupost.
            Jestli je nejaka hra tezsi na recenzovani? A co jako? To by tu nemohla byt pak zadna recenze na MMORPG tituly, protoze u nich se skutecna kvalita pozna az tak po 3-6 mesicich hrani. A ejhle! Je jich tu plno. To by jsi tady skutecne mohl recenzovat jen ''hloupe'' tituly co dohrajes za 1-10 hodin.
            Navic kdyby jsi poradne cetl muj prispevek tak by jsi zjistil ze recenze byla nekolikrat slibovana(uvidime jestle se polepsi u noveho dilu). A navic se nejedna jen o tuto hru.
            Kdyz to reknu velmi zjednodusenne,tak misto 7 recenzi na mobily tu mohla byt jedna recenze na ackovy titul,ktery z jakehokoliv duvodu vynechali.
            A ano,samozrejme jde jen o muj nazor. Mozna hodne lidi uvita recenze na mobilni zarizeni. Ja z toho nadseny nejsem.
            • Black_Hand
              to, ze byla slibovana, jsem samozrejme cetl, ale obcas to proste nevyjde. a porad je zde ten duvod, ze se to musi hrat delsi dobu a musis na to vyhradit jednoho cloveka. a promin, mezi MMO a Xkem je rozdil. pominu to kdy by se mely recenzovat, to je ted irelevantni. MMOcka hraje nezanedbatelny pocet lidi z redakce, hlavne drda. nikoho jako drda pro vesmirne simulatory nemaji. a ano, recenzuji se tu v drtive vetsiny tituly co zaberou 1-10 hodin. to si vypozoroval spravne. to ale neznamena, ze jsou hloupe. navic pokud jde o mobilni hry, tak vyhoda jejich recenzovani je, ze je muzes hrat i venku, takze i v situacich, kde nemas pristup ke konzoli/pocitaci. jde je tedy recenzovat bez prehnaneho dopadu na cas autora.
  • "dungeon keeper se vraci" ... vlna adrenalinu... "na mobilni platformy" ... FUCK!
  • Kdyby raději někdo z původního Bullfrogu šel s pokračováním Dungeon Keeper na Kickstarter. Pokud vím tak trojka se připravovala než se studio zavřelo. A to že má na Keepra práva EA, nemění nic na tom, že by jinak pojmenovaná hra nemohla vyjít.
    • Na steamu vzniká předělávka původního Keepera

      http://store.steampowered.com/app/230190/
      • prudislav
        btw: to je taky z kickstarteru :-D
  • To je tak rozkosnoucky az mi z toho slejzaj nehty na nohou...
  • Už jen dle toho zpraseného obrázku to bude otřes. Proč to dělat na mobily, proč neudělají 3. pokračování ????

    A já se tak těšil.. *13*
  • Jack1947
    Dneska, ( vsecko zmobilnime , at mame co hrat na dlouhe cesty, nebo cekani na metro,vlak ci autobus) o emoce hracu co mneli radi puvodni hru se nestarame, ( ne ze byc h mezi ne patril). *4*
  • EA + Mythic.. bože .. to si v EA zase řekli, že nějakou značku zabijou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit