Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle sem zvedav.

    Mimochodem kde je Dan Vavra ? Chtelo by to ohodnotit architektonickou stranku hry :)
    • Irisis
      jestli on není skrytej zednář *1*
    • Asharak
      Pokud si to přeješ , napíšu místo něj alespoň hrubou definici stropu: Železobetonový (žebrový) kazetový typ, podepření v obou směrech ;) a smíchané s lepením kamenů uvnitř kazet o.o toto vypadá :D

      Ale hra vypadá skvěle ! Nic takového jsem dlouho nehrál
  • famozni :) tesim se jako malej kluk :P
    • já též
  • filias
    Vypadá tom moc dobře,jen škoda že souboje nebudou tahové *9*
  • Já tedy nevím, ale větu "And before you ask, at this point we are not looking for additional beta testers!" bych rozhodně nepřeložil jako že hledají testery.....
    • sleepless
      Ajtakrajta, je to pryc. Diky
      • A ta věta s odložením vydání je také pěkný blábol, že? Autor si ani nepřečetl článek, na který odkazuje.
      • *3*
  • Odulin
    Těšim se moc. Tenhle žánr jsem vždycky miloval.
    "Ful Ir" *16*

    A ještě jedna vzpomínka na moji oblíbenou, která byla fakt tuhá....a mně bylo 9:)
    http://www.oldgames.sk/en/casopisobr.php?image=19001
  • sakra musim si nainstalovat Brány Skeldalu :)
  • Tak co se mě týče, od poslední novinky jsem jméno téhle hry už rozhodně nezapoměl. Tohle bude retro jak řemen yeah !!!
  • Tribute to Dungeon Master, na tohle se tesim od prvniho oznameni. Od DM2 a Stonekeepu ubehlo hodne casu a ja uz ani nedoufal, ze se muj oblibeny zanr docka reinkarnace. Uz at je to tady!
    • sleepless
      Kdyz jsem videl novy obrazek http://games.tiscali.cz/legend-of-grimrock-14477/galerie/209691 tak mi v hlave automaticky vyjel prave Stonekeep :)
  • Hairy_Ass
    Až to budu hrát, to bude pěkný déjà vu, jako kdybych hrál hru 20 let zpátky, už se na ten pocit těším! *4*
  • BoB.2
    Pane jo to vypadá vopravdu dobře už se těším.
    • Phillios191
      Hlavně aby to bylo s CZ titulky !!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit