Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bych to schrnul asi takhle.... z pohledu PC hrace ma hra totalne retardovanou kameru (v coop je to jeste horsi), ovladani a vsechny menu, kdyby me to aspon bralo muj gamepad ale samozrejme nebere takze pri hrani sem nedelal nic jinyho nez nadaval :)
  • Paul_cz
    Takže když člověk hraje na PC s x360padem, tak má to nejlepší z obou světů - lepší grafiku a plynulost a přitom ovládání na který byla hra stavěna.
  • Menší dotaz. Proč jsou ty screeny tak rozmazaný? To takhle jako hra vypadá? Upscaling proti tomu hadr.
  • Když budu chtít být nezaujatý tak budu muset souhlasit s hodnocením redakce. Ovšem já nechci, a jsouc PCčkář(převážně), uděluji o dva body méně. Sbohem další herní serie!
  • MrSanta
    Jsem asi levej, ale nepodařilo se mi překonat nástrahy ovládání na PC *9*. Ještě se s tím pokusím poprat v demu, ale zatím to vypadá na nákup až někdy v akci na Steamu za 5 €.
    Vypadá to, že jako PC hráč, kterému táhne na 33 let nejsem už pro mnohé vývojáře cílová skupina.
  • Cosi
    Moc zajímavé vypíchnutí hraní na konzoli. Takovýto pohled i z "druhé strany" mě přišel jako dobrý nápad.
  • rage
    stručně - bavil jsem se, ale u ds1 jsem se bavil královsky. Omezení party na 1+kolega bylo nerozumné řešení
  • Dungeon Siege III je hodne ine, je to vlaste uplne ina hra s uplne inymi zakonitostami a tak sa mi zda ze aj inym svetom ako DS 1 a 2. Chapem ze hardcore fanusikovia DS 1,2 z toho nadseni asi vacsinou nebudu, ale skuste sa nato pozriet ako na novu hru a nie ako na DS a zistite ze je az prekvapivo dobra, zabavna a kvalitna. *3*
  • Konečně něco překonalo Duka! Sakra já už myslel, že z něj bude hra roku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit