Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z jedničky mi v paměti utkvěla snad jen postava Aribeth, zbytek vypadal jako reklama na toolset. I když je fakt, že datadisky šly docela nahoru.
  • Přiznám se, že datáče ke dvojce jsem nehrál. Samotnou dvojku nejlépe charakterizuje pojem "nedotaženost". Hra to rozhodně není špatná a je řádně oldschoolová, ale po celou dobu hraní jsem měl neustálý pocit nenaplněného potenciálu. Příběh, postavy ,úkoly a svět jsou na tom relativně dobře, ale jsou tak nějaké hrozně klišoidní, povrchní, bez přesahu. Působilo to na mě jako recyklát ve špatném slova smyslu (tedy nikoliv výborná svíčková se šesti, ale nedochucená svíčková se dvěma). Takový příběh, postavy a pointy napíše každý 15ti letý fanoušek fantasy. Zaklínač, PT, KOTOR či ME se prostě nekonají. Navíc si dvojka bere jeden obrovský neduh z jedničky: naprosto primitivní a přihlouplé boje. K čemu je mi vymakaný strom dovedností, když jen běhám od z jednoho koridoru do druhého a vraždím hordy naklonovaných monster??
  • Jednicka neni nic moc to je fakt, ale dvojka je skvela. Predevsim prvni datadisk se skutecne povedl. Jediny problem je prace s kamerou a trochu prilis horliva umela inteligence, ale s tim se jakz takz da pracovat. Kvalitou pribehu a dialogu je to na urvoni jakehokoliv rpg od Bioware.
  • Heh? Me tedy jedine co skutecne vadi je soubojovy system, ktery mam v pameti samozrejme mnohem lepsi, pouzivany v Neverwinter Nights 2 (jakozto posledni hra z tohoto sveta, kterou jsem hral).

    Jinak mi to prijde podobne 'atraktivni' jako prvni videjka na Dragon Age 2. Coz se spouste lidem a redaktorum libilo. Presudky predsudky predsudky. Od ctenaru bych to cekal, od redaktoru tedy rozhodne ne. Polacek u me tedy velke minus. *10*
  • smejki
    jedničku jsem si záhadný způsobem užil, jen má skutečně velmi nudný a pomalý začátek... a dvojka stále čeká na hadru
  • " kde práci tří zbývajících bojovníků převezmou od živých hráčů AIčka, pravděpodobně hloupá až běda." Ne ze bych mel potrebu hru, o ktere vubec nic nevim nejak branit, ale tak trosku jsem doufal, ze podobne nezaujate a hluboce informovane prispevky zmizely z Tiscali spolus s poslednim sefredaktorem...
  • Drakensang nebavil? Myslim ze je to, presne to, co hledas.
  • Co je na tom tak špatného? Je to v podstatě nástupce D&D Heroes a Baldur's Gate Dark Alliance 1 a 2, což jsou slušné hry.
  • no je to od nejakeho trapneho studia:P league of legends alebo heroes alebo take nieco robili.. myslim ze same onlineovky.

    imo to s povodnym NWN nebude mat nic spolocne
  • a dokonca su to uzasne hry
  • Myslim, že tomá být nějaká rubačka, snad dokonce online?
  • A oba stojej relativně za hovno...I když dvojka je rozhodně lepší než jednička.
  • a jen dodám, že je v přípravě nový díl.. akorád myslim, že ne od Bioware/Obsidian
  • smejki
    ano, Neverwinter Nights - je to Forgotten realms, 3D, pseudoiso (podobně jako DA1), DaD... a dokonce je to od Bioware a druhý díl od Obsidianu.
  • No neviem preco taky negativny clanok. Ale tak Peter musi stale kokotiny pisat. Nejdem si tu hru zastavat, urcite to nebudem nikdy hrat. Ale vobec to nevyzera tak priserne ako pise. Vyzera to ako kopa inych hier, a mne osobne sa to napr paci viac jak DS3 s tymi posahanymi efektmi
  • oops, to byla reakce na martina
  • Ne. Dneska už tyhle komplexní věci holt nefrčí.V současnosti je to všechno ve stylu zjednodušová... éé budování filmové atmosféry.
  • Já chci nový Baldur's Gate ve 3D, nic víc. Teda klidně i ve 2D, ale to by asi už dneska neprošlo. Prostě 3D izometrické zpracování, license D&D, svět Forgotten Realms, jinak vše zachovat. Dočkáme se vůbec někdy ještě něčeho takového?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit