Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věří, že je to dobrá hra, ale mě osobně nějak nezaujala *4*. Raději si zahraji třeba Age of Conan. Ale je fajn, že vyšel alespoň ten datadisk, třeba se k tomu zase jednou dostanu *1*
  • Konečně. Druida slibují už skoro tak dlouho, jako ta hra běží. O dost déle než vůbec já hraju. Je to bomba, hlavně epic levely :) :D
  • Tak to bude mit urcite tech pet lidi, co to jeste hraje, velkou radost...
    • Ty jsi nemalej idio. co?:D DDO má i k dnešnímu dni stále slušnou základnu hráčů a to, že ty hru pokládáš za mrtvou ještě neznamená, že mrtvá je. DDO dostává dost často content updaty a samotná existence budoucího datadisku svědčí o tom, že to bude asi o malinko víc než 5 hráčů, nemyslíš? Příště si zjisti fakta než začneš dělat chytrýho.
      • lol, ti je 10, že se nad takovou ptákovinou rozčiluješ? Každej normální něco takového přejde s úsměvem. Kdo zná DDO, ví, že ještě zdaleka není mrtvé. Ale vyšilovat kvůli tomu na foru jak nějaký harant? hm? *7*
      • Tady nekdo nepochopil vtip. Ale pobavils!
        • stejne jsi debi. *5*
  • Turbine se po delší dobu spánku kupodivu docela probudila. Nový obsah brzy přibude i v dalším MMO této společnosti - v LOTRO. Zatím to bude jen update přinášející spíše drobnosti (ovšem včetně nového regionu), ale měl by v tomto roce vyjít také další datadisk. Tak jsem zvědav.
  • Jediné "MMO" které mě kdy zaujalo a dokonce božsky bavilo a ono dostane content navíc, zatímco já nemám vůbec čas na hraní? To je zlej sen. Jinak všem co si budou moci v klidu datadisk vychutnat moc závidím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit