Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mousekrup

    No, když si ten článek dovolím shrnout, tak mi vychází, že nejlepší díl je vlastně trojka, jen na ni kluci byli moc malí, tak si pamatují až čtyřku :D.

  • spoock

    HOMAM 4, v době vydání jsem si klepal na čelo, dneska se tady oslavuje? Divná doba.

  • Kissino81

    Tak nadpis měl nahnat lidi do diskuze a splněno. 4ka a její hnusnědivná renderovaná grafika.....no dával jsem ji šanci ale asi po 2 dnech jsem byl z5 u trojky. 

    • PCMR

      Asi tak. Některý věci ve 4 díle vypadaj jak z lega a ten humusoidní interface, to je kapitola sama o sobě.

  • 0011

    4. díl nemám rád. Bez ohledu na to že je to slušná hra tak NWC zlomila vaz a M&M IX už byla rána z milosti. Nedávno jsem opět dohrál svůj neoblíbenější dungeon - M&M VIII, který už ve své době měl zastaralou grafiku, ale hratelnost má legendární. To že už nic jako M&M 6-8 nevznikne HOMAM 4 nikdy neodpustím, zato trojku v kompletní edici s HD launcherem mám nainstalovanou pořád na pc i notebooku.

  • Tak predem Vam obema dekuji za peknou vzpominku.  Ja hral HEROES s kamarady v detstvi "hotseat" a byl to prvni zazitek tohoto druhu u PC.  V HEROES 2 jsem stravil stovky hodin snad.  A trojka byla nejkrasnejsi.  Pamatuju si tu skoro fotorealistyckou grafiku :) ve meste u elfu.  Ctverka byla tenkrat obrovske zklamani, byla jina, ale jsem rad, ze jste se ji venovali.  I pres to 3D mne celkem chytla petka.  Dal uz jsem nezkousel.  Pred par lety jsem si na iPad koupil HOMAM3 HD a mam to tam do ted.  Jel jsem tenkrat do Francie busem... dlouha cesta a typek pres ulicku zaregistroval, ze to hraju, znal a zahrali jsme si jednu mapu. :) 

     Pekna serie s nejlepsim tretim dilem, ale jsem rad, ze jste mi "ukazali" i tu ctverku, ktera ma, evidentne, take sve fanousky (dva :) ).

  • BoB.2

    Ste se bouchly do hlavy ne?

  • irwin_blitzr

    za sebe musim říct, že III hraju cca20 let,zatímco IV jsem hrál cca 20 minut s pocitem že zabili celou sérii.

    hráli jste i III verzi Wake of gods?

    • Aktuálně doporučuju Horn of The Abyss!

  • Andrew99

    Nedávno jsem dohrál kampaň u IV. Taky to je pro mě nejlepší díl, je super že má hra český dabing, vždycky se mi ve hře hrozně líbil příběh a určitě plánuju ještě dohrát DLC kde se mi příběh líbí nejvíc.

    • tomekbobek

      Já jsem úplně ujížděl na dabingu k ukázkám k datadisku Větry války :)

  • Tak já mám určitě radši trojku než HOMAM IV. Akorát člověk občas neví do které díry dřív...

  • Palec nahoru za výběr tématu, tohle spolehlivě nastartovalo spoustu lidí včetně mě:D Alternativně to mohlo být „Proč máme radši Mafii 3 než Mafii 1,“ „Deset důvodů, proč je Transporter T5 lepší než T4“ nebo „V čem má prezident Zeman pravdu a ostatní se mýlí.“

    HoMM4 vs. HoMM3:

    1) ústup od komiksové grafiky, za mě k horšímu

    2) Fog of war - strašně otravná věc

    3) jednotky bez hrdinů - rozdrobení hry, otrava. Zároveň nutnost kvůli 2)

    4) čtverečkový bitevní plán místo hexagonů - nesmysl, který tu hru zkazil. Nechápu, že u toho zůstali. Pozdější kopie HoMM se vrátily k šestihranům, a vědí proč.

    • Ad 4) pozdejsi hry mely misto hexu taky ctverecky, ale podstatne prehlednejsi. 

      • no právě, čtverečky, o tom mluvím. hexy má třeba age of wonders, tam směřuju s poznámkou o kopiích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit