Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to jak Neverwinter Nights 2 s trochu vylepšenou kamerou. Potěšil mně krátký střih na Mind Flayera v prvním videu (jak jsem tyto potvory nesnášel v Podtemní), z druhého videa je vidět, že se to bude minimálně částečně odehrávat v Luskanu (stejně jako NWN1). Vypadá to velmi zajímavě !!!
    Je dobře, že se někteří vývojáři začínají vracet k těmto starším hrám. Jsem si jistý, že za to může Kickstarter, který ukázal, že je poptávka.
  • Ahh... We are all heroes; you and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere, rejoice!
    • Sr_Lobo
      Butt Kicking For Goodness!!! Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!
      • Don't teach my hamster to suck eggs!
    • Let's give it a good shake and see what falls out!
  • Po PoE a Original Sin to bude dalsi lahudka... navic z oblibeneho sveta. Uz se tesim...
  • rpg žne na pc
  • Konečně, konečně... Pillars mi neučarovaly, sice ta atmosféra celkově zlatou éru Baldurů připomínala obstojně, ale celkově mě to nenadchlo a hlavně nebyl jsem schopnej se ponořit do onoho světa, takové nemastné neslané. Velká škoda že se nepokusili o nějakého nástupce baldurů, předpokládám že licenci by byli schopni získat a navýšilo by to i výběr desátek na kickstarteru. Holt v tomhle případě zajímavý ale divný nový svět, řekl bych byl trochu přešlapem.
  • Morraw
    Po Divinity a Pillars mi to prijde takové obyčejné. A ten single je tam tak nějak do počtu. Mě od začátku zajímá jen ta online část a ta se jim snad podaří.
  • del0
    Tohle mi zatím nějak neučarovalo, i když mám FR rád. Víc se těším na Numeneru. *5*
  • grafika není vše, ale tohle vypadá opravdu hrozivě.
    • Mně osobně přijde skoro stejná jak v Pillars of Eternity, jen pozadí je 3d. Jestli to bude mít tak silnou dějovku (questy, subquesty a charaktery) jako starý dobrý Black Isle studios DnD hry, tak to bude cool (no, Pillars of Eternity mě tímhle dost zklamali). No a jestli to bude špatné, tak stejně jdem dál házet a kostky, PnP prostě rules!
      • Je chci ještě dodat, že pro mě osobně celkově Pillars byli zklamání *9*
    • nerekl bych

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit