Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a já se už musim smát :-D ať si ty DLC pro ME strčej za klobouk. To budou recyklovat do nekonečna? :-D
  • Musím vyjádřit pochyby o nutnosti dalšího DLC pro ME3.
  • Magister_Peditum
    Měli by si změnit název z BioWare Edmonton na BioWare DLC Edmonton. *4*
  • JO no, at uz daji nejaky normalni DLC alias datadisk :) a nebo at uz nedelaji zadna DLC :D
  • Jestli se stane zázrak a změní to celé finále trojky od přistání na Zemi, koupím. Jestli se to bude odehrávat PO trilogii - možná koupím. Jinak v žádném případě. Nikdy. Nikdy. Nikdy. A upřímně, myslím, že si přeju příliš mnoho. Pravděpodobně to bude stejnej sranec bez příběhu, 2 a pul hodiny dlouhej, jako Omega.
  • martyEF
    ono jako vydávat DLC ke hře která má ukončený příběh je divné, hrát to s pocitem že víte jak to stejně všechno dopadne je na NIC! měli dát Javika a Levithan k dispozici k vydání jako bonusy pro kolektorky a pak už jen multiplayerová DLC a na zbytek se **** *7*
    • Podle úniku někdy z poloviny loňského roku, který "předpověděl" jak Leviathana, tak Omegu a dále obsahoval info o mnoha již vydaných nebo snad ještě chystaných MP DLC, jsme konec ještě neviděli. Škoda, že to nemůžu najít. Vypadá to, že Bioware tehdy udělalo čistku, protože tam, kde jsem ho viděl, to háže jen chyby.
  • No a ja porad cekam, kdy se naplni Gambelova slova, ze kdyby hraci vedeli, co pro ne chystame, rozhodne nesmazou sve savy. Ale to spis byla asi jen dalsi jejich lez na uklidneni hracu, ktere tak neskutecne nas*ali tim jejich artisticky integrovanym koncem.
  • Veskoslav
    Nenapadá mě nic, co by mě zajímalo v rámci 3. dílu. Omega byla zklamáním. Jo ale pilotovat stíhačku, o bych si i zahrál. O to humornější je to, že základní hra je pomalu levnější než DLC Omega....
  • První DLC k Mass Effect 3 je From Ashes...
    • a len to dlc bolo fakt dobre...
      • Ehm...Leviathan nic? Vzdyt to bylo nejlepsi DLC do ME
        • věc názoru
  • je to vtipne, vidim ako sa z sci-fi stava fantasy :D no ale ved to sa stalo uz pri endingu ME3 ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit