Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na hrej je jeden zakomplexovanej antiwitcherak a tve argumenty ho silne pripominaji...jen mne zajima, jestli je to nahoda.
  • Jj, Gothic 3 měl asi nejlepší soundtrack ze západních RPG obecně.Škoda, že hra samotná (ač skvělá) byla v podstatě hrobem série Gothic.
  • Nepřijde mi zrovna nejšťastnější výběr k porovnání. Ta skladba z 1čky je taková ambient hudba pro dokreslení pozadí, jak už někdo řekl, za chvíli ani nevnímáš, že v pozadí hraje. A pro hudbu z trojky zas vybráno něco co začíná hrát, když se rozjede akce. v tom případě u mě vede ta "energičtější", ta ambientní mi prostě přijde nevýrazná. ale jak říkám, dle mého špatný výběr pro porovnání :).
  • mě se tedy asi nejvíc líbila tahle ... https://www.youtube.com/watch?v=dn7dW6xCMXY ... klasická, z Demons Souls :)
  • pro mě je nejlepší hrou *hallelujaaah" a vždy bude Gothic 1&2. V závěsu 3ka a Risen 1. A je to z velké části právě kvůli soundtrackům. jsou parádní. Kai Rosenkranz je muž na pravém místě + pár srdíček pro kapitána *14* *14* *14* *14*
  • Femto
    nemyslím si...
  • to zní jako plán, vyšla vůbec letos jiná zasadní sportovní hra než Witcher?
  • #firstworldproblems
  • Femto
    Tak to pojďme zvolit i sportovní hrou roku, co říkáš?
  • Femto
    mohl bys mě prozradit o čem se tu bavíme, jakože tu mám nějaký druhý account s jiným nickem? Ne, mám tu jen jeden nick.
  • A ne Gabriel? Nebo Gabca...podle toho, jak se prave reinkarnovali?
  • Femto
    Pravda= trolling? Od kdy? Jinak jsem Daniel, rád tě poznávám.
  • Nazdar, prosim te uz netrol, jses ubohej DS fanboy...btw nejsi nahodou Gabca?
  • tak takový Del to nehrál, tak třeba pro něho to bylo postované a obecně spousta lidi nedošla dál než do Undead Burg, dokonce jsem viděl video-recenzi jen z Undead burg...
  • Tak, to už musí mít snad každý hráč naposlouchaný, ne? :D
  • Femto
    jsem rád, že mi vzdáváš hold, konečně jsme se naladili na jednu vlnu...
  • vidím že s těma práškama jsem měl předtím pravdu, tak hold přeji brzké uzdravení, zatim zdar...
  • Nenadelas nic, dota je taky kopie lolka. A opice se vyvinula z cloveka.
  • Femto
    CDP měl celou předlohu, v podstatě skoro nic nemusel vymýšlet. Postavy, svět, všechno podrobně popsané, jak to má vypadat až teda na Divoký hon a podívejme se na to, jak to dopadlo, ošlehli to 1:1 z mangy. Myslím, že to krásně ukazuje, že tvůrčí kreativita u Poláku nebude valná *3*
  • Femto, tak tobě to pořád nestačilo?

    Vážně chceš srovnávat Gutse s Geraltem? Démony z Bersekra s Elfama ze Zaklínače? Wild Hunt je o hledání Ciri... Berserkr je o tom, jak se z Gutse stane Černý Šermíř, který se mstí démonům...

    To že tam má Skul Knight podobnou zbroj jako Král Honu je každému úplně šumák... jestli máš pocit že je celej Zaklínač o designu jedné zbroje, tak je mi tě vážně líto... Vykakej už se na to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit