Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se záporákem se očividně snaží napravit to, jak trestuhodně ve trojce nevyužili Vaase.
    Ale do háje, jak chtěj tímhle týpkem Vaase překonat *7* *15*
  • To není blonďák, ale nějaká přebarvená pi*a.
  • kubi-wan
    Jedno se Ubisoftu musí nechat - grafiku svých her maj vážně vychytanou!
    • flash789
      me prijde celkem obycejna..pekna..ale nic z ceho bych nespal
  • Kez by nekdo vratil jednicku.... kazdej dalsi FC byl pro me jen vetsim a vetsim zklamanim :(
    • nahodou mne crysis 1 docela bavil
    • Neřekl bych zklamání, ale rozhodně pro mě jednička stále zůstává králem této série, minimálně do doby, než se v ní začnou ve větším množství objevovat mutanti.
  • Prostředí Himalájí se mi láká, paráda, ale proč to sakra nemůže být ve stylu posledního Tomb Raidera? Tenhle Far Cry systém s jejich debilníma zápletkama je tak nudný. Ten záporák to je hnus, žádná výzva, jen nějaký debílek...
    • už se nemůžu dočkat, až budu zas sbírat 15 jačích kůží abych si mohl udělat pouzdro na nůž :/
      • Jakmile podobný blbosti po mně chtěla 3ka, tak šla z disku.
        • mě takhle naposled pobavilo AC4, kde to chtělo ne jednu, ale hned dvě kůže plejtváka abych si mohl vyrobit pouzdro na bambitku o velikost 10x15 cm, trochu plýtvání *1*
  • padouch vypadá jak Julian Asange
  • Vojta_Ilavsky
    Pokud to dopadne jako 3, tzn. nudný stereotyp, tak potěš pánbůh...
    Konečně si mi líbí aspoň trochu záporák. :)
    Kdyby v těch gameplayích ukazovali radši normálně jak se ta hra hraje, a ne co si vyberou že chtěj ukázat a pak to trapně ukážou.
    Spíš takový poznámky než nějaký celistvý souvětí. :DDD
  • Tak já hlavně dofám, že svět se bude zdát skutečnější. Ve FC3 jsem sice mohl dělat milion a jednu věc, ale svět byl takový neživý, co se vesničanů apod. týče.
    • karlman.hajsky
      Nevím, ale mě živý připadal.Například když jsem potřeboval jet na nějaké místo a po cestě jsem na jedné křižovatce potkal vesničany jak těžce dostávají od zvířat a do toho se pak přidali i ti Vaasovi zločinci. A podobné situace se stávali poměrně často, než jsem raději začal jezdit po vodě a létat s rogalem. *1*
  • tak to mě vůbec nezaujalo. zbytečná brutalita, snaha šokovat a rádoby magor padouch... jak okopírované z předchozího dílu, který toho v sobě taky moc neměl. ale tak ubisoft no... jedna hra jako druhá
  • Lokace působivá ale samotné gameplay s ohledem na fakt že se primárně jedná o střilečku mě dvakrát nepřesvědčilo. Přišlo mi jako by se to hrálo úplně samo, easy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit