Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těším se na RC/Dog/Nuke *12*
    http://pro.naurunappula.com/nn/1/571/649/s_rc-nuke-dog_688925.jpg
  • Paneboze, to je zase diskuze... COD bude proste COD a komu se to nelibi at to nehraje! A klidne nadavajete jaka je to sra... jak je to zastarale a hnusne, pak to vyjde, proda se toho 20mega a BF3 ktery vypada uchvatne 5 a co bude mit vetsi sanci na pokracovani?! Proste to fanousky ma, tak se s tim smirte nebo jdete rovne!
    • Ono by stačilo kdyby lidi (v případě cod děti) přestali bejt slepý a zamysleli se nad tím co se za těch 5 let zmněnilo u cod a jestli má cenu za to platit plnou cenu.
      • nejsem dítě, ale cod si taky koupím, mp nehraji, ale singl mě dycky bavil. Hold někteří jedinci budou muset překousnout, že to že se hra nelíbí jim neznamená, že ten názor vnutí i ostatním :)
    • bf bude pokračovat i tak + bude zvyšovat kvalitu *3*
      • Jseš si tím opravdu tak jistej?
        • bf 1942 nebylo v dobe vydani zdaleka tak zname a prodavane jako posledni dily BF a presto serie porad pokracuje a bf3 bude mit v ramci serie dost mozna nejlepsi prodejni cisla,takze o pokracovani serie bych se nebal.
          Spis se momentalne strachuju o to,aby z toho nebyl cod na steroidech
  • mission pack ... furt ty same desne zvuky zbrani a pocit strelby jako z airsoftovky s pokazenym blowbackem, opet nemoznost prepinat mody strelby, nesmyslne situace a nelogicke skriptovani, absence AI, prehnana zbesilost a s tim spojena nulova uveritelnost a nemoznost nechat se vtahnout do deje (a pritom staci ubrat, treba mise v chernobylu ... o kolik byla lepsi nez zbytek hry ... ) .. to to ma vazne tak dobry MP, ze se to tak prodava ? ... z cele mise patrna jedina novinka - sklapeci aimpoint ..
  • El-Bravo
    pořád to samé...fakt už nevidím rozdíl mezi díly cod...kdyby se aspoň uráčili dát do doho nějaké nové prvky a vůbec zvuky zbraní které nezní o nic líp než moje airsoftka......
  • Prvni video docela nuda a koukam, ze IW ponechali ty priserny zvuky zbrani z MW2. Skoda, v Black Ops se zdalo, ze by se to mohlo preci jen zlepsovat a ono nakonec nic. To co se tyce zvuku bude BF3 na uplne jine urovni (graficky taky, ale tam preci jen dojde na konzolich k urcitemu omezeni). Ostatne to bylo uz i Bad Company.
    • moc dobře jsi pamatuji když jsem poprvé spustil betu bad company 2 a ten zvuk to bylo prostě něco užasného co jsem do té doby neslyšel ty zvuky prostě rvali uši naprosto epicky ,, už aby tu byl bf3 teším se jak audio u her posunou zase o kus dál
    • ono to nemá náboje :-O
      http://enterbf3.com/images/bf3-mw3-bullet.jpg
      • Mahcake
        No myslim, že tohle mluví za vše.:)
      • tak to vysvetluje proc to ma takovy zvuk :)
      • Je vidět na které hře si dali autoři záležet :- )
  • podle videa je novej batlefield uplne to same jako todle, uplne na pubicky chlup
    • Pořiď si brýle *3*
    • a obe to jsou komercni hry pro pitomce
      • Slaboduchá a trapná odsuzující věta, hodná jejího interpreta.
      • Sp BF3 na me taky pusobi jako cod v hezkem audiovizualu se znicitelnym prostredim.
        Ja jen doufam,ze mp bude jako stary dobry bf 1942 a bf2,nicmene zatim me nepresvedcili.
    • no nevšim sem si že by v CoD šlo jezdit v tanku :-D
      • mluvim o singleplayeru, vzdyt se na to pdivej
        • I v SP jsou vozidla ale.
          • to jsou ale maximálně v custcénách (pojízdnáý byli jenom v CoDWaW)
            • ja mluvil o bf3
  • Zrovna jsem byl na hajzlu a ta moje sra*ka vypadala jako tahle hra...
    • Tak to si v tom hajzlu měl zůstat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Mně se líbí, jak je tenhle komentář u náhledu na článek, na hlavní stránce. *1*
    • Paneboze...
  • Vypadá to jako datadisk na MW 2
    • Kterej je datadisk na MW1
      • Pokud to berete takto, tak BF3 je datadisk BF2 a BC2.........
        • Problem je,ze tady neni zadna poradna novinka,zadna snaha o inovaci ,proste nic.To i nektere datadisky toho nabidnou vic noveho nez tyhle "plne" rychlokvasky za plnou cenu.
          • Tak sakra, každej kdo hrál cod 4,5,6,7 a neoslepl musí vidět že se to chová uplně stejně jako díly předchozí. ten druhej gameplay je snad 80% skript. Jak tu někdo píše " podle čeho usuzuju " ... proosim vás nedělejte ze mě blbce.
            • nedavno vysla hra battle vs chess
        • tezko novej engine...

          Uprime CoD se proste BF3 nemuze rovnat proste nemuze..
    • Podle čeho tak usuzujete pane? Podle toho, že to má stejný engine? To je pak velmi hloupé od vás. Je to pokračování příběhu, který začal už v MW1, je logické, že to bude podobné. Moc horko, že?
      • to ze je to pokracovani neznamena ze staci kdyz daji par novych textur .. splacnou nove mapy a vymysli neco jako pribeh na pozadi aby to vypadalo, ze cesta z A do B ma nejaky smysl .. je to proste recyklovana rychlokvaska .. ktere, kdyby chteli muzou vydavat kazde 2 mesice bez ztraty "kvality" ... i presto verim ze to stejne jako MW1 a MW2 bude pomerne zabavny brainwash pred spanim nebo o pauze na kafe .. korat bych byl rad kdyby to vydrzelo dyl nez jeden vecer ... (ja vim je to MP .. ale ten jde bohuzel mimo mne .. a moznost koupit SP za jeho skutecnou cenu treba 150-200 nemam ) ..
      • Stejná grafika,stejné animace,stejné zvuky atd.Takto si nepředstavuju uplně novou hru ale datadisk.Tohle by neměli prodávat za takovou cenu.Ale když si to i tak koupí ještě více lidí než předchozí díl, tak proč ne
      • Táhni už!
  • Pořád tu jsou tupé ovce co si myslí, že CoD je o SP a pořád melou stejné kraviny dokola. SP je tady stejně jako v BF3 bonus navíc a jenom hlupák si to může koupit kvůli SP. MP je v CoD nejlepší už 4 roky za sebou, je to skvělá arkáda, stejně jako BF má svůj odlišný a skvělý multák.
    • Oprava: MP je v CoD téměř totožný už 4 roky za sebou
      • Totožný a pořád nejlepší. Není lepší arkáda a to, že každý rok udělají nové mapy, perky, zbraně atd je dostačující, abych u toho další rok vydržel. Já se bavím skvěle, Mp hraji od 4. dílu, nevynechal jsem ani jeden díl, každý jsem mastil celý rok a MW3 nebude vyjímkou.
        • no já MP hraju jenom 5. díl (na LANu občas MW1) a nic mi nechybí (až na málo serverů 5ky). Sice arkádovej styl CoD mi přijde spíš jako Quake:Modern Warfare ale dá se to :-D.
          Jinak změnu perků vystihuje tenhle obrázek nejlíp :-D
          http://pro.naurunappula.com/nn/1/571/649/s_rc-nuke-dog_688925.jpg
        • A to ti vazne tech par novych map,zbrani a perku stoji za tu cenu za jakou to prodavaji?
  • Tak na boxy to vypada porad luxne, co teprve na PC *8*
    • Kromě většího rozlišení,téměř žádnej rozdíl *3*
      • Asi tak vzhledem k tomu že to je konverze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit