Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha takže modelína bude vypadat více jako modelína? Víc se lesknout a ostrá a pevná?
    No super...
  • je naivne si mysliet ze implementacia DX11 do tejto hry zmeni herny zazitok... niektore urovne hry su lepsie a z niektorych citit konzole ako olomuske syrecky.) tomuto rozdielu nepomoze ani DX11. dopad na FPS to urcite bude mat ale ak mate silny procak a kartu DX11 tak to ani nepostrehnete tak isto ako rozdiel medzi DX10 a 11. tomuto patchu sa nadava ze re-P.R. aby aj zarity trulovia ktory maju DX11 kartu pocitili uspokojenie a konecne to kupili.. ))

    PS: ja mam DX11 kartu a je mi to fuk ) hre ako takej to nepomoze
  • Trochu rejpnu:-) Partikl by se dal hezky česky označit jako "částice"...
  • pokud zaroven s patchem zapracujou na optimalizaci jako zapracovali v creative assembly u shoguna a nebude tam prakticky zadnej dopad na fps tak me to jen potesi
  • a z toho duvodu jsem to jeste nehral a cekal na DX11 patch, abych nebyl tak moc nastvanej, protoze prvni dil miluju
  • Ona už v DX9 je ta grafika nádherná, takže se docela těším a hru si určitě projdu v DX11 ještě jednou.
  • miker17
    na crysis 2 jim už kašlu
  • Myslim,ze takhle pozde vydana podpora DX11 uz dobre jmeno hry nezachrani.
    Beztak to ani nebude takovy vizualni rozdil a Crysis 1 zustane jedinym poradne vypadajicim dilem.
  • Patch hru sice vylepší po vizuální stránce textury budou ostřejší na leštěnější výbuchy výbuchovatější ale stejnak po grafické stránce nepřekoná crysis 1 který měl volnější prostředí velké výhledy lepší fyziku. Nejvíce mě po crysis jedničce zklamala destrukce kterou jsem čekal větší nebo alespoň přinejmenším stejnou ale né ohodně menší jediné co šlo snad zničit tak betonové bariéry na dva kusy ani na dřevorubce se nedalo hrát :) a zvláště pak když jste nasedli do auta tak jste se pořád o něco zasekávali.
    • Zklamany byt muzes ale dokud bude PC az ten treti vzadu z pohledu investora tak nic jineho cekat nelze. Po prichodu nove generace konzoli lze ocekavat technicky posun ale pristup k PC jako platforme se dle meho nezmeni. Na to ze se jedna o hru ktera byla sita na miru pro konzole dopadla PC verze Crysis 2 jeste dobre. *5*
      • Presne tak koukni jak zmrvili ovladani na Dungeon Siege III.Nemoc zvana konzole...A je to pouze tim ze maji omezeny pocet tlacitek...Proc radeji neudelaji ke konzolovým hram tez ovladani na klaviru a kryse?A firmware na konzole ktery automaticky veme jakykoliv klavir s krysou?Dyt kdyz budu chtit hrat na gamepadu(musel bych byt padlej na hlavu) *1* tak si dam v nastaveni GP a jedu na nem...Ale proc to omezovat JEN NA NEJ:? *9*
  • Počkejte, a to si to jako nebudu moct stáhnout na xbox?
    • Jasně, můžeš. Tak jak to děláš běžně. *5*
      • Tak to se mi ulevilo.

        A já už myslel, že nás konzolisty bere Crytek zkrátka!
        • SA-reg
          Hele nevím jestli trollíš nebo jen nevíš, ale Xbox fakt DX11 neumí...
          • SA-reg
            http://www.1up.com/news/xbox-360-upgradable-directx-10

            No, když Xbox nešel upgradovat na DX1O, tak těžko jde na 11.

            Takže mínusko je asi od nějakýho vola, co neunesl pravdu.
    • pokud vim, tak xbox neumí DX11
      • Nekecej, fakt?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit