Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to bude stejně náročné bez teselace tak ten patch beru. Pokud ne tak si to můžou strčit někam, protože takováhle grafika se dá udělat i s nižšími nároky. A vůbec kdyby se zamakalo na teselaci tak ani ta by nemusela být tak náročná.
    • Promiň, ale bavíme se o stejné hře??? Mě teda přijde, že Crysis 2 má průměrné nároky, spíše ještě nižší, vzhledem k tomu, jak má dobrou grafiku, která patří k těm nejlepším, co v této době je. (jen můj názor)
      • Nastíním to laicky. Konzole Xbox360 je minimálně 10x pomalejší než současné mainstream PC. A teď když tedy porovnáš úroveň grafiky PC vs. konzol her tak zjistíš že tam bud žádný rozdíl není nebo když už je tak je to jenom kvůli optimalizačně odfleknutého efektu DX10/11, který stejně není moc vidět. Nevidím 10x nebo 5x nebo aspoň 2x lepši grafiku na PC. Na PC máš u hry vyšší rozlišení a objekty, textury a stíny se načítají do větší vzdálenosti. To je jinak vše. Chápu, že asi nejste programátoři či více „znalí“, ale nepřímou úměru aspoň byste mohli poznat.
  • Super, hlavně za ty textury jsem rád.
  • špatný vlákno, no co už..
  • Nebo špatně vidíš.
    • ne jen si nevšímám minidetailních hova...din který ve hře nemají vůbec žádný smysl/váhu...
      • DX11 / DX9 rozdíly byly u mnoha her prozatím jen kosmetické, to je fakt, ale srovnání Xbox360 vs PS3 vs PC je snad viditelný, ne? A "hovadinu" nemusíš cenzurovat..:-)
      • to si pis, ze maj..
        detaily tvorej celek :)
  • já snad nikdy neuvidím rozdíly v takovýhle věcech i když sou porovnání platforem tak to nevidím...že by mě ta grafika nějak nebrala?
    • asi mas konzolu, alebo 4ky dioptrie :)
      • vasekveselej
        Ber to z druhé strany, v té vřavě a nekonečné akci to opravdu nestíháš registrovat, pouze jestli si najdeš chvilku času během té akce a fakt se na to zaměříš...
        • skaven123
          skusal som tu hru, protivnici nejak este vyzeraju, ale betonove dlazky a sutiny su ako z morrowindu prinajlepsom
  • Update: http://www.mycrysis.com/news/crysis_2/crysis-2-dx11-and-high-res-textures-update

    Suma sumárum - patch vyjde 27.6 tj. v pondělí.
  • Jako jo , ale trochu pozdě a na rovinu nevim jestli si to budu chtít znova instalovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit