Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy

    Nepochopil jsi co jsem chtel sdelit... Nejde o to, ze mi vadilo me rozhodnuti, ale to, ze kdyz sem hral za zaporaka, tak to byl silenej cringe, protoze to na ten hlas a dabing proste z meho pohledu nesedelo

  • zanek.s

    Tak přesně takhle jsem to udělal. Všechny jsem je sejmul. Nikdy nehraju za záporáka. Váš Mirek Dušín    😛

  • JamesFaith

    Ehm, Nuka World měl i možnost zlikvidovat všechny gangy, když ses k nim infiltroval, a Commonwealth před nimi ochránit, takže pokud ses rozhodl pro ně plenit svoje osady, bylo to jen tvoje rozhodnutí.  

  • FansLunacy

    Nene, je tam pouze vetveny pribeh, takze by tam mela byt ta moznost jestli jsem tomu porozumel spravne...a trochu se toho bojim.

    Je to kvalitni hra... A vime, jak to dopada, kdyz je na takovou hru sequel. Ty trailery vypadaj dobre, ale nelibi se mi, jak se to hypuje. 

  • FansLunacy

    Gratuluji? 

  • Corvus

    S tímto komentářem nesouhlasím.

  • zanek.s

    No moc to nesleduju, bo teď mám spíš v hledáčku Horizon Zero Dawn 2, ale v DL2 budeme hrát za záporáka? Nebo jsem tvůj příspěvek nějak nepochopil.

  • FansLunacy

    Tady nekdo vzal Far Cry a nasadil tam zombie misto zvirat... 

    Ta jednicka byla fakt unikum kvuli Harranu a soundtrack posloucham do dneska, ale at se na me nikdo nezlobi - neverim s timhle enginem a namluvenym protagonistou, ze bude pribeh buh vi jak cupr vetvenej... Vime z drivejska, jakej cringe byl Fallout 4 a pridavek Nuca World, kde z vas byl najednou sef tri najezdnickejch frakci hned potom, co hlavni postava zachranila Boston a vytvorila XY usedlosti, ktere jste all of a sudden rabovali... Like, wtf... Ale hlavne ze tam byla moznost bejt zlej, je jedno, jak hodne jste se u toho kroutili a skripali zubama... Ale treba to tady bude jinak a bude moznost byt konecne ten zaporak s hlasem zaporaka, kterymu to uverime...

    Kde jsou zombie inovace?... Nebo je to proste jen dalsi predprodej hype ve velkym jak to uz zname z ostatnich kakastrof? Zatim mi prijde, ze je jen oblikli do jinejch hadru... Mame tam vse z jednicky vcetne lana, UV svetla, Volatiles zrejme dostaly upgrade ale ja tam vidim jen samy povidani... 

    Asi uz nejsem cilovka, my bad... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit