Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dekuji za upozorneni na tuto velmi zajimavou hru.
  • xixixao
    omg, ze screenů jsem si myslel, že to bude karetní hra a pak ta bitva: WOW :D
  • Kr.Pa
    Mám takoví pocit, že jediné dobré hratelné RPG jsou ty ze střední nebo východní evropy.
    • USER47
      No, Larian jsou Belgičani a kdo zná jejich hry, určitě by s tebou nesouhlasil.
      • Kr.Pa
        pár vyjímek se najde, to ano
        nehure na tom jsou US rpg
        • USER47
          No, Troika, Interplay, Black Isle, Looking Glass, Ion Storm byly taky americký společnosti...a třeba Obsidian pořád je.:)
          • Kr.Pa
            byly, to je ten podstatny duvod
            Obsidian hodne pada s urovni dolu
            • Nepopírám. Jenže pořád je to parádní hra, kterých je dnes opravdu málo (=od DAO, která ale dle mého názoru kvalit NWN2 těsně nedosahovala, žádné).
            • Kr.Pa
              NWN 2 je zabugovany az to boli
            • Obsidian je jedno z mála studií, které v dnešní době tvoří opravdu zajímavé hry. NWN 2, FNV, Alpha protocol. Sice jim chybí konzistentnější linie ve vývoji a technická vytříbenost, ale dělají hry pro náročné hráče a s určitým oldschool nádechem. Bez nich by byl herní svět mnohem chudší, podle mě i chudší, než bez současného Bioware, Bethesdy,... (ale zase by se bez těchto studií nedostali k FNV a NWN2...)
            • Obsidian nikdy moc uroven nemel, protoze dela jen hry na zakazku pro ostatni studia. A vzdy se snazi vyhovet pozadavkum zadavatele. Skoda ze nemaj vlastni hry.
  • Larianov ja mozem... i ked osobne preferujem skor pozemne bitky tak tato kombinacia "Ego Draconis flying model" meets "Homeworld" meets "Crusader Kings" :D rozhodne ma potencial i ked bude fakt vyzva to spojit do funkcneho a sirsiemu spektru pristupneho celku... fakt komplexne multizanrove hry niesu brnkacka.
  • Boze jak ja nesnasim tyhle komentovana videa delajici z hracu uplne blbce a vyzvetlujici kazdou hovadinu. Holt si musim pockat, az nekde bude normalni verze bez tech stupidnich kecu.
  • Odulin
    Tak o tomhle jsem nevěděl a minimálně už jako milovník a sběratel deskovek držím palce, ať se dílo podaří. Když by se šílený plán podařil a hlavně stálo to za to, tak možná poprvé půjdu do speciální edice. *1*
  • Yaaay už aby to bylo, od Larianu bych nečekal nic horšího. :-)
  • No bez urážky, dneska asi neni nic lepšího než Magic the gathering, který už tak má zpracování ve formě hry. Je to rokama vyšperkovaná záležitost a dle sérií vhodná jak pro začínající hráče, tak pro HC. Proč si zas nějakej nouma myslí, že když to vyděalo prachy spolčnosti wizards of the coast, okopčejto a vydělaj znova..... A znova a znova jak přes kopírák
    • Kr.Pa
      ehm
      http://coraabia.cz/
    • USER47
      Uh? Pevně doufám, že je to trolling a nemyslíš to vážně. To by totiž bylo dost smutný.
      • Asi tak, jako když si po Baldurs's Gate a NWN vývojáři řekli, že pravidla AD&D jsou stará vykopávka a tak dnešní RPG vypadají tak, že si hráč akorát střídá oblečky a jen tak kliká jako v akčkní hře, jen to vidí z třetí osoby.
        • USER47
          Co má Baldur's Gate nebo DnD společnýho s tím, že evidentně naprosto netušíš, co bude Dragon Commander za hru? To je ještě smutnější v diskuzi u článku, kterej ti to i s videama popisuje.
        • A BG nebo NWN si viděl prosím tě z jaké osoby?
      • jasně, vždyť tu jsou ještě pokemoní karty, zábava nade vše
  • Jaka hra neni dneska posahana?
  • No jeden kontraverzný pokus by tu bol (Alpha Protocol)
    • To mala byť reakcia na úroveň hier Obsiadianu. Nejako mi to uletelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit