Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak trailer to špatný dle mě nebyl... ale přišel mi takový nešťastný protože pro mě byl hitman (zvlášť v blood money) elegantní muž co odcházel od místa nešťastné nehody a ne max payne :) tim neshazuji ani jednu hru, maxe mám a miluju ho... no a hitmana s největší pravděpodobností mít budu též :)
    • EuroSamurai
      Asi tak. Chápu, že musej nalákat ovčany ale to neznámená, že se mi ten trailer v souvislosti s Hitmanem musí líbit a nemyslim si, že sem kvuli tomu deb*l.
      • kdopak ti dal za tvůj příspěvek mínus? Když nejdeš s masou davu, tak jsi debil? Asi ano....
  • diky za spoilery :S
    • Boha jeho, lidé a ty vaše spoilery. Kdyby tento termín nebyl tak zprofanován, nikdo si na vyzrazení děje ani nevzpomene (nepamatuji si, že by na to pár let zpátky někdo poukazoval, alespoň ne v takové míře). Nechceš znát dílčí celky děje, tak si vypíchni oči a ušní bubínky... anebo přestaň číst články o hrách, před vydáním (uh spoiler, jak se mi dělá z těch anglicismů husí kůže).
      • Psychotic
        Z anglicismů se ti dělá husí kůže a ze svého nicku ne?
        • kdepak drahý pane, jmenujme věci/osoby pravými názvy *3*
          • Psychotic
            Pak bych navrhoval "Výkalojed" nebo "Fekálkonzument", aby nedocházelo k ohrožení mravní výchovy mládeže :-)
            A btw, vadí Vám stejně i germanismy? Cálovat, do luftu, nemám ánunk atd, nebo jste předpojatý jen proti angličtině?
            • Když ale tato podoba tak krásně koresponduje s mou obílenou postavou "kamenožroutem". Pravda však, některé citlivější anebo snad nevyzrále osoby by mohly nabýt jisté újmy (výchova a vzdělávání jest můj denní chléb).
              Teď jste uhodil hřebíček na hlavičku! Kdyby jenom germanismy, ačkoliv příklady uvedené se narozdíl od těch moderních libivých termínů stačily v našem kraji docela dostatečně zabydlet.
    • EuroSamurai
      "Pět vražd v Hitman Absolution" je to samý jako kdyby napsali "spoiler alert" čili je to jen tvoje chyba .
    • blixa
      Obavam se, ze preview bez spoileru by nebylo preview uz z principu.. O tomhle problemu jsme se bavili uz mnohokrat v podcastu a uznavam ze je to blby, ale my proste pisem o tom, co nam vyvojari ukazou - rozhodnuti jak moc chtej pred vydanim hry spoilerovat je hlavne na nich...
  • Nechte těch moralistickjch sr*ček trailer ze sexy jeptišama byl top best
    • ten trailer neobsahoval nic, co by dávalo smysl, spíš to bylo jak nějakej superhrdinskej komix
      • abalablabal co nedávalo smysl? trailer to byl perfektní a názory rádoby expertů nemají naštěstí žádnou váhu. Kromě téhle křupanské diskuze jsem nenarazil na nikoho komu by se ten perfektní trailer nelíbil.
        • Miserius
          Pouze clovek co naprosto nechape o cem Hitman vzdy byl muze rict, ze tenhle trailer byl dobrej, nebo dokonce perfektni...
          • DusanMPupak
            Hitman byl především vždy o tom, že byl vždy takový, jaký si ho hráč udělal. Tudíž váš komentář, promiňte mi, moc nedává smysl.
            • EuroSamurai
              Samozřejmě mohli ste mapu vystřílet ta možnost tam byla jenže sem si jistej, že stealth způsob je ten kterým se to má hrát protože všechno zmasakrovat musí bejt nehorázná nuda a ta hra není na to dělaná .
              Navíc logicky hrát jako tichej zabiják je jedinej pravej canon .
          • +1
    • blixa
      Já jsem nijak ten trailer nehodnotil, osobne s nim nemam vubec problem.. V clanku se jen pise o reakcich, ktery vzbudil po svete.
      • Mno rovna nedávno se nějakej váš kolega do toho traileru dost pustil. Takže vzkaz: Trailer je skvělej a je mi fuk že má mizivou uměleckou hodnotu
        • trailer byl špatnej a s umeleckou hodnotou to nemelo nic společneho
    • tak tak ten trailer sa nepacil len riadnemu debilovi jeden z naj trailerov v mojom zivote a to neni iba moj nazor .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit