Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne idu vsetky videa vyborne a neostava mi nic len pochvalit games.cz co sa tyka stability aj obsahu. Paradoxne mi videa idu velmi zle na nasom sector.sk, a tie nadavky si mozes nabuduce odpustit, robis hanbu slovakom. *3*
  • life28
    musím sa priznať, že som CC: GM nehral už dva mesiace, aj keď si to zahrať chcem a pozrieť, čo zase pridali, bohužiaľ nie je čas čo ma fakt serie, snáď si zahrám aspoň finálny release
  • FPS je bohužel divný
  • je jedno v aku hodinu chcem vidiet vase videa vzdy je to problem.. vasa diskriminacia voci SK a ostatnym trva uz dlo a preto vas web momentalne UNBUKUJEM vy pitche neschopne dementne .
    • Keď si myslíš že je to diskriminácia voči SK prečo si neskúsil nejakú českú proxy aby si si to potvrdil?
      • Protoze je snazsi brecet nez resit :D
    • kostejnesmrtelny
      Nikdo tě sem nezval. Táhni zpátky na salaš, ovcomrde.
    • Prosim ta , co ty si za d...a?:D Nvm cim to je , ale ked citam/pocujem slovo "diskriminacia" tak je to na 90% od nejakeho neschopneho/zakomplexovaneho hlupaka...
      Skus hladat problem najprv u seba nez zacnes urazat vsetkych naokolo. Inak videa mi slapu na vybornu a ze neuhadnes z akej som krajiny:O
    • Je jedno ci doma, alebo v robote, videa mi idu vzdy bezproblemov. A ked mi blbol Flash, tak som si videa tahal cez Video DownloadHelper. Proste namiesto neschopneho dementovania, som troska rozmyslal.
    • Zvlasni, ze ja jsem ted v Indii a nemam zadny problem:) Az na ne uplne stabilni pripojeni na hotelu, coz je jiny problem:)
      • Luke
        Kde tam jsi? :)
        • Chennai
  • Heh. Takže co zvládaly 386ky s prstem v nosu nezvládnou dnešní konzole. :) Ale chlapec se do X360 nějak navážel, to ho v Microsoftu nepochválí.
    Když už i vývojáři takhle otevřeně mluví o tom že konzole jsou těžce za zenitem, tak to už nová generace musí být opravdu zarohem. Jednou "Hurá!" i jako PCčkář.
    • Co jsem pochopil, tak by to spíš nezvládl ten jejich engine, resp. na to není vůbec koncipovaný.
      • No... hele řekl bych, že každej hardware má svoje limity, a když dělaj takovouhle záležitost s otevřeným světem, nějakou tou AI a takovouhle grafikou, tak to prostě už není kam uložit/kde spočítat, leda by to mělo grafiku z roku 2000.
        Ono se říká, že když je hw omezenej, nachází se nová a lepší řešení, jak s výkonem šetřit, ale i tak tam jsou limity, který se překročit nedaj - viz třeba PS2, ty hry se v průběhu let zlepšovaly, ale i tak neni možný dosáhnout kvality PS3.
  • Ten chlap tak neumí mluvit až mi je to sympatický. Ty nažehlený hyperPRfrajery s nažehlenýma usměvama a předpřipravenýma frázema už vážně nemusím. Tenhle vypadá jako správnej geek a ne nějaká PR kunta:)...
    • Masa-san
      Souhlas, také radši vyslechnu Honzu, než nějakého "Horsta Fuchse", který se naučenou básničkou snaží prodat co nejvíce kusů "a při objednání ihned dostanete DLC zdarma !!"
    • On ze začátku Honza mluvil bez problému, ale k závěru, jakoby mu došly baterky :))
  • Vitekb
    To je ale přijmení. *12*
    • kubi-wan
      To je brácha mýho kámoše... hádej, jak kámošovi řikáme? *1*
      • Nejmenuje se náhodou kámoš Jirka? Pořád přemýšlím, jestli je tohle jeho bratr nebo je to jen shoda jmen.
        • kubi-wan
          A tohle je jeho bratr.
        • kubi-wan
          Jo, je to Jirka *3*
    • Nebuď jak malej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit