Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz
    Máme tam pole... Lávový pole, kyselinový pole, zmrzlý pole... Kdyby se vykašlali na všechny ty pole a ještě víc podusili tu atmosféru post-apo sci-fi (soudím podle toho co jsem zatím o hře viděl/četl), tak bych byl mnohem radši.
    • rancor1223
      Předpokládám, že první díl jsi nehrál, že? Ta hra nemá mít atmosféru je to jaky by jsi předělal Torchlight do FPS (záměrně neříkám Diablo, protože to atmosféru má). Prostě honba za lootem a spousta střílení.
      • janchor
        Námitka!

        Do jedničky se vracím v první řadě pro tu sci-fi / country náladu, který má na rozdávání.
        • rancor1223
          Jo, jasně, ale on mluví o post-apo sci-fi atmosféře a ta je zpravidla temná. A o tom Borderlands nejsou.
      • Ma mit atmosferu. Miluju atmosferu jedni ky ;)
  • Je nekde vubec napsano o cem ta hra bude? Hledal jsem ale nic nenasel
  • Keyz
    " Jednou z čupr novinek.." co to je za slovo ? :)


    - Jedničku jsem nedávno dohrál a musím,říci že jsem si vybral vojáka a používal pušky a to bylo dobré.Nedovedu si představit například odstřelovače + pistole.To nevím jak bych některé situace přežil.Střely létaly tak pomatu,že jsem na 50 metru musel mířit před nepřátele když byl v pohybu to mně dost vadilo.Jinak to bylo sranda.Hlavně ten skag Skrappy to byl fešák :)
    • No povim ti ze kdyz jako Mordecai nosis Sledges shotgun (+150% melee damage) a mas perk Lethal strike na 5. level (+50% melee), tak je to docela sranda.
    • rancor1223
      No vidíš a já si vždy říkám přesný opak. Hraji jen za Mordecaie (ten sniper) se třemi revolvery (elektický, ohnivý a acid) a snipou bez efektu a nikdo nemá šanci. Pěkně všechny z půl metru revolverem mezi oči. Taková dmg kolem 1000 už sekne s kde kým *3*
      • Keyz
        To bych taky chtěl :) bohužel nechápu jak se ten zásah do hlavy počítá a revolver je přece moc pomalý ne?U hordy nepřátel se mně kulomet opravdu hodil.

        Nevím asi jsem další charaktery málo vyzkoušel.Co vím tak za Mordecaie jsem měl problém u počátečních bossu.Neměl jsem nic čím bych je pořádně ničil.Revovler nebyl v té době a sniperka na blízko...To bylo peklo.
        • rancor1223
          Přesně ti to teď neřeknu, ale chodil jsem zhruba s takovýmto rozložením skillů
          http://goo.gl/umY2u
          Mé revolvery měli Fire Rate "1" což není moc, ale jeden skill to zvedl o 20% a Gunslinger mod (nevím teď jak se to píše) o 66% a to už neni špatný. A když máš dmg 1000 a ještě k tomu critical hit (který je sám ještě skilly zvýšený o několik desítek procent) k tomu ignoranci štítů tak tou jednou ranou jsi schopný nepřítele na stejným lvlu sundat jednou ranou tuším.
          Jinak má taktika byla taková, že jsem naběhl do davu, dával headshoty, potom mě ustříleli do "Last Chance" nebo jak se to jmenuje (sakra už jsem to dlouho nehrál), odtud sejmul dalšího, to mě oživilo, doplnilo štít a takhle jsem šel dokud nebyli všichni mrtví. A když byly moc silní tak jsem to do nich z dálky sypal snipou s vysokou firerate a bez efetu, což je v kombinaci s ignorancí štítů, zvýšenými criticaly a 35 nábojovým zásobníkem naprosto smrtící!

          A ten začátek je trochu tužší, ale dá se to. Nějaká ta automatická pistolka pomůže, ty se válejí všude.

          Teď uvažuji za koho budu hrát v B2. ZerO je jasná volba, ale chtěl bych zkusit i někoho jiného a asi padne volba na toho s turretem, případně tu holku s robotem co vyjde jako DLC.
    • Já hru hrál za vojáka se samopali a nedávno jsem hru dohrál po druhé za Mordecaie pouze se snipou a revolvery a rozhodně jsem žádný hendikem necítil. Za celou hru jsem neměl potřebu sáhnou po samopalu. Z revolveru se postupem hry a s pomocí "vylepšení" stala neskutečně silná zbraň která měla pomalu vetší damage než odstřelovačka. Bordel 2 si určitě koupím a rozhodně budu hrát opět za postavu která bude používat primárně revolvery ... protože je s nimi prostě větší zábava :)
      • Keyz
        Mně se revolvery zamlouvali,ale obával jsem malé kadence.Jako velkou výhodu u pušky jsem viděl to,že když jsem střílel na kritické místo tak ten nepřátel nic nedělal jak jsem střílel rychle a přesně.Takto jsem lehce likvidoval ty odolné nepřátele.Tohle jinde tuším nejde a bohužel co jsem zkoušel odstřelovací pušku tak ta jedno rána co dá není nic extra.Puška vystřelí 3-5 ran na stejné místo.... Z dalších zbraní jsem byl zklamán.Tak nechápu jak se počítal kritický zásah?Dle poškození zbraně?Jak to je u brokovnice které má 11X 80 ? Protože s celkově silnější brokovnicí jsem mně to ukazoval menší rány než jednou ranou u kulometu co bral 100.
        -Navíc ten pták kterého má jedna postava se mně často zasekl v malých prostorách kde se často bojuje :(
        • rancor1223
          Já toho ptáka vůbec nepoužíval *1* Až prakticky na konci hry, kdy už jsem fakt neměl do čeho dávat skill pointy jsem začal používat toho ptáka *15*. A má ho Mordecai, ten sniper.
        • myslim, že to 11x80 znamená, že vystřelíš 11 ran a každá způsobí max. 80 poškození...
    • Crow
      Vidíš mě osobně třeba hraní s puškou přišlo jako hrozná nuda. Ale u komba odstřelovačka/revolver jsem vydržel dodnes *14*
    • Se spravnyma skillama se i pistole pomalu zmenili na samopaly :D
  • doufam, ze nepodelaj alespon tohle na PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit