Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky mi nejde reagovat do rootu, no je to lehký jako prase, zmákne to cvičená vopice, takže přítelkyně... bez šance :D:D
  • genki.sudo
    Neviem prečo, ale nedá sa mi reagovať do rootu. Musím povedať že síce je to hra na odreagovanie ale úplne jednoduchá nie je.. Hrávam FPS hry a občas som sa u tej hry zapotil.. Co-op som neskúšal, podotýkam.
  • Já Borderlands s přítelkyní právě hraji (v co-opu) a dáváme to naprosto v pohodě. Já to už probíhám po několikáté, přítelkyně teprve poprvé.
  • prudislav
    patch 1.4.1 to zvýšil o 8 levelů!
  • Ja mam tiez najradsej Rola, klasicky vojak a ma super hlasky. A vezicka tiez rulezz :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=rVQc9-TDSus

    Asi tak...
  • V základní hře je maximální level 50, s DLC to je asi 61, ověřené to ale nemám (soudím dle posledního achievementu).
  • pokud jsi neměl DLC
  • max lvl byl 60
  • RazorProduction
    nj *5*
  • RazorProduction
    ja mam tolko tyrkysovych ze as,a to bez chetov,doteras pametam jak my spadla tyrkysova sniperka z DMG 1900 z pavuka z DLC knoxxx *1* :D teraz som king !!! *6* jedine coma mrzy ze sa neda preniest postava do druheho dielu....sice dostanesa na par vylepsenia ket prenesiete save ale co stoho ket us nebudete hrat za Mordocaia ??? no nic Zero ides do toho :D dalsi Spider green black farby *5*
  • Ja nedam dopustit na bordelands 1,jako zacal som to hrat asi tak narovnako s otcom a myslel som si o sebe ze travim pri tom chorobne dost casu... Ale ked som si pozrel otcove statistiky,tak kazdu zo styroch postav mal LVL 69 (bez cheatov samozrejme) ale Lilith ma najradsej,time played : 13:17:31 bola hodnota asi tak dva tyzdne dozadu co som mu to mrk na NTB :) moj najoblubenejsi je Roland a co sa tyka zbrani je to skor o matike... Mam sniperu ktora ma DMG len 680 ale zato fire rate 6,2 :) vsetko neni len o tom aku farbu maju,ale nestalo sa mi ze by som nasiel tyrkysovu ani po zabiti krawmeraxa. Mal niekto to stastie?;)
  • Knoxx playthrough 2 předpokládám. Tam už jsou to jiná čísla.
  • Shenkster
    Hele já to se svoji mladou hraju a baví ji to moc a hrajeme to každej den takže vřele doporučuju *3*
  • Cypri
    Jo tak na Borderlands 2 se sakra těším. Jedničku jsem hrál zatraceně dlouho. Do teď mě baví si ji občas s někym pustit.
  • A co orcs must die 2 to by ji mohlo bavit je to sranda a je to pro dva je to tedko nove a me bavila i jednicka mozna muzes zkusit kiling floor nebo COD 5 a hrat zombie nebo Portal to je tez takove pekne chytlave a nebo pokud strategii tak transport tycoon deluxe 2012 age of empires nebo knight of merchants ci anno atd?.
    RPG treba sacred 2 nebo titan quest diablo nebo auta ? dirt 2 grid flatout 1 2 a nebo fps COD MW 2 3 na coop ci splintel cela?? nasel bych dalsi skvosty:)
  • Zkuste třeba sex. To je fajn hra s přítelkyní.
  • Mno to je dobrá zpráva..mám jedničku na steamu, ale ve výsledku jsem všechno stejně nahrál jen přes LAN s kámošema. Za Huntera jsem měl rád Vladof sniperky, pěkně hrubá, čistá dmg a zvíšená kritika:). Za Soldiera jsem bral assaultky a rychlopalky a sirenu jsem to kosil smgckama s merc modem:). Každá postava měla něco do sebe. Berserkra dával jen kámoš, ale taky byla sranda. Na dvojku se dost těším, doufám, že udržej tu svěží zábavnost a pohodovou vtipnou atmošku. Jsem si pak zpětně dával s max postavou časti jen s eridian sniperkou kvuli tomu, že mě bavilo to střílení:).
  • Sirena + double anarchy + mercenary mod .... Nejvetsi mozn0 DPS ve Hre ...

    na YT jsou videa jak jedna sirena da Crawermaxa ani ne za minutu ....
  • rami.cz
    Rika Vam nekomu neco slovo hosting? Hm, zajimava mentalita tady :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit