Přejít na výpis diskuzí

E3 2013 dojmy: Knack se mění před očima

23.7.2013 21:15
Miloš Bohoněk 7 příspěvků

Historicky první odhalená hra na Playstation 4. Tenhle primát, který si akční adventura Knack vysloužila během únorové premiéry nové konzole od Sony, jí už nikdo neodpáře. Mezi hráči to vzbudilo nemalé pozdvižení – co je na téhle zdánlivě dětské hře tak next-gen, že vyrazila do první linie? Inu, vlastně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravovina pro maly haranty. To bylo jasny uz od zacatku. Ps4 s jejim bidnym vyberem her nebrat.
    • Nahodou ja mam tyto hry rad a to jsem stary paprda
  • KeanuX
    Jako oddychovka to bude parádní *4*
  • residentevilfans
    Tohle koupim brachovi k narozkam! *3*
    • God-of-War
      Ja to taky kupuju:).
  • Popravdě mě víc zajímá Knack než nové Killzone, které se moc nepředvedlo, ale spíš mi připomíná většinu dnešních FPS. Killzone 2 ještě byla dost osobitá, ale trojka už byla příliš nakažená CoD, což je fakt škoda...
    • Mato1987
      z časti s tebou súhlasím, killzone 2 je fakt výnimočná hra, či už z technologického hľadiska ale aj po stránke hrateľnosi no na killzone 3 bolo poznať že hra je skôr stvorená pre coop hranie, čo je škoda, lebo prostredie bolo rozmanitejšie ako u dvojky.
      Ale aj tak si myslím že killzone 2 a 3 dokáže z technického hľadiska prekonať snáď len half life 2
      A aby som sa vyjadril aj ku knack, tak si myslím, že hra je to skôr pre mladšie publikum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit