Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní hrdina rozpoutá LOLOCaust
  • Se podivejte na Gameplay https://www.youtube.com/watch?v=OPIKqwbrxxE vsadil bych svoje boty ze hlavni hrdinove v GTA by nedokazali v takovem stylu sejmnou ty teroristy ,)
    • Jinak Saints Row 4 je neco jako ala Mass Effect/Matrix/Prototype
  • Asi jsem divnej, ale tenhle styl humoru mě naprosto nebere. GTA je tak maximum, co jsem ještě schopen překousnout, ale SR už je prostě moc...
    • XorxoxTalarius
      V GTA je nejakej humor?
    • Jako by to někoho zajímalo.
      • Tak to nečti a nereaguj, když tě to nezajímá.
  • Eh, doted jsem si myslel ze Saints Row je jen nejaka kopie GTA :)
  • No ja zrovna dneska odehral 6 hodin trojky a tesil se na ctverku, ale tohle vypada jako vic jak vetsi dlc. Miluju trojku ale do ctverky pujdu aaz bude na amazonu za minimalne 15 liber. Mam takovy pocit ze celkem brzo.
  • ste naci divny ne ? :D na grafice nezalezi ale hlavne na zabave a SR4 toho bude mit pozehnane o novem GTA se to teda rict neda to se drzi real zivota ale v SR4 bude vse mozne tam se snouby Matrix/Prototype. Dokonce i stare hry co jsou s grafikou uz dost pozadu jsou porad dost zabavnejsi nez dnesni novejsi hry.
    • pro me osobe SR4 nez GTA od toho kde se hraje za toho rusaka me to prestalo bavit uz pri prvni misi jsem to vypl.
      • Tvoje mínus.
        • Jaky minus :D kazdemo bavi neco jineho a me hry co jsou az moc vazne jak real zivot nebavej musi v nich bejt sranda a ruzne silenosti coz nebyli ,) aspon nejsem jeden z tech co chtej hry az moc podobne k realu ,) to nemusim pak sedet u pc a muzu rovnou ven do hospody tam si uziju :D
  • Doufám, že nebude po celou dobu hraní takový potemnělý nasvícení. To mi vadilo už u Blood Dragon.
    • Jack1947
      Nespletl sis to s clankem pro Far cry... jestli jo tak teda ses spletl o hodne clanku vedle *7*
      psat ze se tesim nema moc smysl, zvedavej jsem nato jednorazovka ( opet napisu ze pred GTA V. na rozjezd super).Jeste se clovek mozna i trochu zasmeje "budiz Johnnymu zeme lehka, mohl by se vratit jako zombik ne... jestli se pojede za stejneho typka.( coz pochybuji).
      • Nespletl. Viděl jsi to video, kde prezentují "virtuální" Steelport?
        • Jack1947
          To jsem jeste nevidel...
  • U téhle hry nic jako "za hranou" neexistuje, proto je tak zábavná a já doufám že Volition dostanou rozum a pátý díl se v herní náplni výrazně nezmění.
    • 4ka je poslední :(
      • Jack1947
        POchybuji, tohle je minimalne tak na dnesni generaci, z takove silenosti rejzuji a aby to utly to semi nezda. http://www.eurogamer.cz/articles/2013-07-08-saints-row-5-se-vypravi-jinym-smrem-ne-dosud jak jinak nez ze mam pravdu *3* .
        • Jestli SR5 bude nudny jak GTA me pekne naserou *16*
  • no ale když to srovname s gta V nebo i gta IV tak ta grafika je uplne mimo
    • Hej máš pravdu ale třeba GTA je po herní stránce sranec.Například zaměřování je neuvěřitelný kacířství.
  • firebug
    Vypadá to celkem fajnově. Trojka byla extrémně šílený klon GTA, a tohle zase pošehanější verze Prototype. Super, že se v pokračování nebojí jít do něčeho trochu jiného a snad vší tou šíleností nepřekročí hranici mého vkusu, ale to by neměl být problém - the Third jsem si užíval.
    Hlavní hrdina na videích působí jako totální mega úd, ale až jeho roli přeobsadím nějakou sličnou slečnou, bude to stravitelnější... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit