Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavodní hry mám moc rád. Ale moc jich není, natož těch dobrých. Tohle vypadá jako pěkná hovadina... ten jízdní model je příšerný (aspoň z videa). A o zbytečných serepetičkách co tam cpou škoda mluvit..

    Je to bída, Grid 2 bylo jasný, že to bude blbinka.. opravdu už zbývá jen Project Cars, jestli selže i ten, tak si snad koupím PS4, abych si mohl zajezdit ...
    • Hanzales
      Je fakt, že je toho jak máku :/ V Project Cars taky vkládám velké naděje, zkouším ty buildy průběžně, grafika mně už uzemnila a zbytek jde taky správným směrem. Je pravda, že ostatní tituly(rFactor2, Assetto Corsa, R3E atd.) jsou zaměřené trochu jinam a pokud chce člověk parádní poježdění i s kariérou a vším okolo, musí sáhnout po GT5/Forza 4. Naštěstí ale právě tento a následující rok vypadá, že toho nadělí dost na všech frontách a hlavně ty simulátory teď docela skáčou, jak v simulaci pneumatik, tak v grafice (konečně). Hodně moc jsem zvědavý, jak se bude hrát Drive Club a za jak dlouho bude GT7. Osobně mi ale teče slina nejvíce na to AC. Ti taliáni nakonec uhodili ten hřebíček na hlavičku zdá se nejvíc.
      • pokud ekáte simulator tak tady asi placete na nespravnem hrobe, tohle ma byt arkada a ja za slušny arkadovy jizdni model budu vdecnej. hlavne aby se to dalo hrát bez volantu
      • tvrdy.mar
        No zrovna kariéra není nejsilnější stránka GT5. DriveClub bude arkáda a GT7Prologue čekám do 3 let. Takže na konzolích teď budeme jezdit akorát pCARS. Na PC pochopitelně je výběr rozsáhlý.
      • Assetto Corsa má velké ambice. Základní jízdní model by měl zůstat stejně hardcore jako v netKar Pro, ale hra má zároveň jít vstříc i příležitostnějším hráčům. Pokud vím, bude obsahovat snad i mod kariéry, i když ne asi v takovém rozsahu jako např. GT5, ale zato ve větší kvalitě (laserově skenované tratě). Vedle Project CARS je to určitě velké želízko v ohni všech příznivců PC závodů. Mimochodem teď dostali Greenlight na Steamu.
  • moc bych se tesil kdyby: a) byl pritomen pohled za volantem b) realnejsi model poskozeni c) moznost vystoupit z kary a projit si plaz napr. - proste nejaka dalsi aktivita jako kupovani bytu a zarizeni - podobne jako v TDU
    • btw pohled za volantem tam bude :)
  • Proboha prestante uz blbnout s mapou cele Ameriky. Dyk to vubec neni pravda!
    Ja proti te hre nic nemam. Pokud by mela podporu volantu a akceptovatelny jizdni model rad bych ji koupil a hral.
    Je podle Vas Amerika velka jako stredocesky kraj? Ta mapa je hoooodne scvrkla amerika jenom rozlozeni dominant a tech par mest orientacne odpovida. Az na to ze skaliste hory jsou uprostred a pouste prtavy.
  • Kein
    U těchto her záleží na jediném - jízdní model a fyzika. Podle videa to na mě moc nepůsobí, ale třeba to je jen dojem. Další velkou devizou je grafika, dnes již taky nic moc.
    • Souhlasím. Dle mého názoru šel NFS v tomto ohledu do kytek, počátkem Carbonů (nepočítal bych minisérii Shift, tu jsem ani nehrál). Driver: San Francisco mě naopak potěšil. Jízdní model byl zábavný - auta měla nějaké odpružení, silné ameriky se přetáčely. Nebylo to jako závody tramvají, k čemuž bych přirovnal například nejnovější Most Wanted.
    • Hanzales
      Čeče mně to v jednu chvíli připomnělo Insane. Třeba ten Capture the Flag s autíčkama jsem pařil jako ujetý :) Tady by to mohlo být taky. Pokud má ta závodní hra i obsah, dá se tomu jízdní model leckdy odpustit, ale nesmí to jít o extrémů. Zatím mi to přijde jako klasická arkáda na gamepad ala Hot Pursuit, pokud to bude celkově provedené dobře, může to být naopak arkádka ultimátní. Záleží, jak ta spleť silnic a dálnic bude napěchovaná zábavou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit