Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opravdu je nutné mazat a banovat prispevky jen když napíšu že se mi nejakak hra nelíbí?
  • Jediné co mě osobně zajímá je Mount & Blade II: Bannerlord *1* Už by mohli konečně oznámit pevné datum vydaní. *14* Přece jenom tenhle rok, možná?? Mi přijde takové depresivní.
  • ringmancz
    konferenci má letos i Kadokawa (From Software), v úterý ráno našeho času a prý to ani nebudou streamovat
    • Vogon
      double post
    • Vogon
      Jinak Fromsoftware pracuje na třech nových projektech. temné fantasy odlišné od DS, reboot starší série a na něčem novém. Přičemž jedno z nich by mělo být smíšení mecha a fantasy podobné anime Vision of Escaflowne.
      http://www.4gamer.net/games/305/G030528/20160526060/

      Jinak mezi lety 2016-2020 budou vyvíjet na tyhle platformy: PSVR,PS4, XONE a PC.
  • Morraw
    Jsem moc zvědavý, kam se posunul za ten rok posunul vývoj For Honor a GR: Wildlands. Snad se dočkáme i data vydání, ale s letoškem moc nepočítám. Přál bych si i nějakou novou IP nebo teaser na nový AC, tak uvidíme.
    Z ostaních doufám, že uvidíme více ME 4.
    • Veskoslav
      Osobně jsem zvědavý na: Dishonored 2, For Honor, ME 4 a Bf1:)
  • KrPa
    Kde jsou i ostatní vývojáři her? Co si mám představit pod konferencí PC Gaming, Microsoft a Sony? Rád bych viděl odhalení online Gwintu CDPR.
    • milion her a tebe zajímají nudné kartičky. lol *15*
    • ringmancz
      ty jsi v tomhle novej, co?
      • KrPa
        Co tim myslis? Na E3 jsem nikdy osobne nebyl a ten program na jejich webu je pekne debilni.
        • ringmancz
          tak podrobnej program konferencí nikdy nebývá
    • fallanga
      CDPR bývá většinou součástí Microsoft konference.
      • KrPa
        Uf, už jsem myslel, že budu muset vstávat ve 3 ráno u Sony.
  • Vyjde ta videorecenze před e3? *7*
  • Doufám, že to Orlando nenaruší průběh E3, na reportáže se těším.
  • http://www.polygon.com/e3/2016/6/12/11911640/dishonored-2-e3-clip-leaks-view-it-here
  • Zir074
    So it begins...
    • Proboha jen toto ne ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit