Přejít na výpis diskuzí

E3 2016 Fight Club Speciál, den 3.

16.6.2016 17:55
Redakce Games.cz 6 příspěvků

Do třetice všeho dobrého jsme se nad děním během herní výstavy E3 2016 sešli ve speciálním Fight Clubu. A opět jste slyšeli a viděli hodnocení her i událostí od jiné sestavy hostů než v prvním a druhém speciálu, aby názorová škála byla co nejširší. Pod moderátorskou taktovkou Lukáše Grygara zastupoval...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tanatonaut
  Skvělej díl. Lukáš tu E3 odvysílal zase ukázkově. Jako minulý rok. Působí v redakci jako katalyzátor a dává diskuzi směr a vtipnost. Snad už zůstane.
 • Hej! Hodně povedenej fajt, lukáši super (jako vždy), díky za olejníka (díky za něj vždy), jůtůber taky vpoho, aleš super (ani nemusí nic říkat, ale ať tam je!), ale hlavně benr word sem se hodně zasmál:DD Díky!
 • Ten, to, jako takhle, ten , tam ale takhle, v tomhle, playstation nebo jako takhle xbox, v tech...

  Prosim uz viac nee, to boli pocuvat.
 • Tento rok nebude František F. a jeho hodinový monolog o herním průmyslu?
 • Nevim jestli to ctete z redakce po odvysilani, ale pro Honzu Olejnika:
  "Mr. Phil Spencer" referoval o hrach, ne hardwaru. Na konzoli prece hrajeme hry, a o to jde, poznamku o HW jsem teda vubec nepochopil (a kdyz uz jsme u toho, tak z HW neukazalo Sony vubec nic)... MS ukazal hry, ktery muze Xbox hrac hrat v nejblizsi dobe, na rozdil od Sony, ktera ukazovala vzdalenou budoucnost a ve svem first party lineup na 12 mesicu nemaji skoro nic.
 • Grygar? Tak to kouknu. Poslední FC s Petrem Bulířem byl hodně kvalitní pod taktovkou Lukáše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit