Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Audio verzi prosim!
  • Zrzzek
    Hotový dráma
  • Trapně překrucuješ co říkali a přeháníš, ale to sám víš. *3*
  • Ženská s páskou s červeným křížem vede útok. V tom se musí najít úplně každý.
  • Teda, a pamatujete si jak jste mohli v falloutu dostat perk childkiller? teda pokud jsi nemel nemeckou verzi, nebo prvni patch co vysel :D
  • Vavra si povedal len svoj nazor. Homola sa vzdy opiera do KCD lebo ked hral alphu tak nemala kvality gold verzie a tvaria sa ze je to uplny **** lebo to nema animacie ako AAA hra za 300 mega
  • MARTASLJ19
    A zavolať ho na budúcu E3 ako hosta, nech to okomentuje naživo. Karel by to oživil a nemal by blbé kecy ako Poláček počas MS konferencie.
  • Jakozto stavitel mest ma hold cas jen jednou za par let.
  • Jeden z nejlepsich fightclubu :D Karel by mel chodit casteji
  • Paulcz
    Přesně tak. Shodli se na tom, že ve hře může být cokoliv, protože to pak bude hrát více lidí. A to je vážně skvělej přístup. Jedině tak se pozná, že si na tom dal někdo záležet.

    Každopádně by měli přidat i děti, těch je ve válkách hodně. Tady je jasný deficit v angažovanosti dětských organizací vůči hernímu průmyslu, ale věřím, že to v následujících letech napraví. Už se těším na 101. výsadkovou plnou batolat.
  • Proč slabomyslnou, řekli to dobře.
  • Jako Drdův děvkit mě totálně zabil, výborný podcast, až na tu slabomyslnou chvilku se ženama...
  • Jenže on neřekl, trochu to kazily ty obličejový animace!! To říkal Honza. Adam se nad tím skoro vyzvracel. Před tím div neskákal do nebe jak je Bannerlord úžasný, viděl jsi v Bannerlordu animace obličejů? Ty jsou jak z před 10 let. Ale nevadí nám, protože všichni tak nějak tušíme, jaký mají ti kluci rozpočet. A to samé u KCD. Jejich rozpočet je k 10M dolarů. To není západní AAA kam pustí EA nebo Activison 50-80 míčů jen to lupne. Na E3 jsou prezentovány trailery, které mají často stejnou úroveň animací a už žádné nebyl takový hate ze strany Adama.
  • Zrzzek
    Tím myslím skoro průměrné. Nevím, mě to prostě bouchlo do očí. Teď jsem se na to koukal ještě jednou a už vím proč. Protože samo o sobě to vypadá fakt dobře a tahle lehce podprůměrná věc je tím pádem ještě víc viditelná.

    No a takový rozruch z toho dělají spíš ti, kteří odmítají jakoukoliv kritiku. Jak jsem psal, Adam řekl, že to bylo OK, jen ta mimika by mohla být lepší. Hlavní tému z toho tady dělá pepe, kterej za tím vidí nějaké velmi křehké vztahy, či co...

    No a na Vávrově kritice se spolu neshodneme. Což je v podstatě fajn. Vždyť by to jinak byla nuda. *4*
  • "Nanajvýš ľahko podpriemerne" tým myslíš takmer priemerné alebo takmer ťažko podpriemerne?
    Súhlasím že mimika je priemer ale nechápem prečo je okolo toho taký rozruch.
  • Ja by som s tebou tiež nesúhlasil. Vavrova kritika bola vždy k veci, aspoň ta ktorú som čítal.
    A Adam prevracal očami akoby Kingdom Come bola najhoršie vyzerajúca hra.
  • Zrzzek
    A tady bych těžce nesouhlasil. Jakkoliv Dana respektuju a jeho práce si vážím, jeho vlastní kritika ostaních her je mnohdy směšná. Vysvětluji si to zčásti profesní deformací, zčásti jeho "géniem", no a v neposlední řadě je to prostě jeho osobou, každý jsme jiný, každému něco jiného vadí.

    Pokud se dobře pamatuju, tak Lukáš se k traileru ani nevyslovil. A Adam to řekl přesně. Trailer dobrý, trochu ho kazily ty obličejový animace. Na zadek neposadí, ale rozhodně neurazí...
  • Zrzzek
    Ale vždyť kluci měli pravdu. OK trailer s nanejvýš lehce podprůměnejma animacema obličejů. Naštěstí pro Vávru (rozuměj pro celý Warhorse samozřejmě) na tom hra nestojí. Přeji hře úspěch.
  • Dominator666
    Přátelé, tak jsme se po dvou letech konečně dočkali. Děkujeme Karle :-)
  • Nepamatuji, kdy jsem se u FightClubu tolik nasmál jako teď. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit