Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KamilZm
  Budu hnusný a nevděčný, ale nechápu, proč jsou tyto přenosy tak odfláknuté. Ne co do obsahu, ale technicky. Je to už druhé kolo a stále je velmi nevyvážený zvuk (Lukáš je proti Patrikovi potichu) a Patrik má zase mizernou zvukovou kvalitu, asi něco jako telefon přes mobil v roce 2000. O videu se ani nebavím, mizerné rozlišení, obraz se třepe a není to ani prostříháno ukázkami natočenými na místě atd.

  Na tak velkou akci, jakou je E3, je to mizerná příprava :( Vím, že je prý obecně v USA problém s internetem, který je často sázka do loterie, ale tohle jde snad nějak pohlídat a u jiných redakcí jde vidět, že to prostě udělat a zajistit jde.

  Poslední věc, které nerozumím je ta, proč tam jel Parik za tak velké médium, jako je Tiscali, sám.
  • ales.smutny
   Ahoj,
   tak on to je v půlce těchto případů telefon nebo přinejlepším notebook na proměnlivém datovém toku wifiny z domova v LA (což bývá často bolest), ve dvě v noci místního času.
   Tyhle vstupy jsou tu už pár let kvůli tomu, aby lidi, kteří jsou na E3 řekli své aktuální dojmy z uplynulého dne na principu dialogu. Tam žádné prostřihy s trailery nemají být. A celá technická kvalita vždy visí na internetu v USA, zdrojovém médiu (loni paradoxně lépe pracoval Skype v mobilu než notebooku), samotném Skypu a pak na tom, jak si porozumí Skype s Xsplitem. Já vím, že to vypadá jednoduše, ale většinou je s tím už tak dost práce, abychom se vůbec spojili.

   Plus, primární výstup od Patrika bude spočívat v článcích a dojmech z toho, co si bude moci zahrát, případně koho bude moci vyzpovídat. Ranní "talk" je fakt jen bonus, ostatně, nemyslím, že by nám jinak v pokrytí E3 vlastní videoobsah chyběl ;) A k tomu, proč je tam Patrik sám, už jsme to říkali, měl letět i Petr, ale bohužel z osobních důvodů musel na poslední chvíli cestu zrušit a bylo pozdě na zařízení náhrady.
   • Jack1947
    Jinými slovy můžeme bejt rádi že tam jel aspon někdo no... aspon něco.
   • KamilZm
    Ještě se zeptám na tu náhradu - co to obnáší za komplikace? Čekal bych, že po tomhle skočí každý člen redakce, případně nějaký z externistů, pokud to není náhrada "musíš odletět za 8 hodin". Je to nějaký problém s přebookováním letenky na jinou osobu? Předpokládám, že na E3 by se jako jiná osoba vydávat mohla, pokud by nešla jednoduše změnit a víza do USA od 2008 předem potřeba už snad? nejsou.
    • ringmancz
     Já teda nechci mluvit za nikoho z redakce, ale myslím si, že většina z nich je naopak ráda, že tam už nemusí jezdit.
    • No musíš mít ESTU ne a přebookování taky nemusí jít snadno, hlavně když je to na poslední chvíli... Plus registrace na E3... To by asi vyřešili, kdyby tam mohli poslat náhradníka...
   • nedá mi to, abych se nezeptal - bude KAREL DRDA????? *1* *1* *1*
   • KamilZm
    OK, děkuji za vysvětlení jak je to s formátem tohoto pořadu Praha volá a také proč jel nakonec jen Patrik, ale té technické část je fakt škoda, zbytečně vám to sráží celkovou kvalitu a dojem a z mého pohledu vás to neomlouvá, jíní to zvládnou *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit