Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • remake Demon Souls od Bluepoint, novinka od FS ještě letos a mám Vánoce v létě...
  • radim.zaty
    Shadows die twice (ať to je cokoliv) s oznámením, že to vyjde ještě letos a zbytek je mi celkem fuk :)
  • ja tajne dúfam v ten cyberpunk 2077 a uvidíme, ako sa ukáže nové metro.
  • Víte proč jsou dneska všechny hry na jedno brdo? Protože kreativita je velké riziko pro investice. Videl jsem o tom nedávno zajímavé video.
    • To je hodně zjednodušené. Je jasné, že největší studia sypou svoje vlajkové tituly s menšími změnami, protože o ně je prostě zájem, ale to je jen jeden proud. Myslím, že nikdy v minulosti nebyla větší možnost výběru. Kreativních titulů je spousta, stačí se jen dobře dívat.
    • Tady máte odkaz na to video. Je síce o hudbe, ale dá se vztáhnout i na hry, filmy atd.
      https://www.youtube.com/watch?v=oVME_l4IwII
  • TheGGG
    speaking of square enix, já osobně se těším na nějaké info o left alive, hra vypadá jako něco co bych si rád zahrál

    jinak samo božská sony a její exklusivitky, to bude vrchol výstavy, ea se zase ztrapní jak bude tlačit své pomatené agitky, microsoft ukáže krátky týz na halo které už nikoho nezajímá, bethesda taky ničím nepřekvapí a ten zbytek mě už nezajímá vůbec.
    Každopádně bude sranda
  • cumpi3
    Nejvíc se těším na novou hru od Rocksteady :) Údajně se dočkáme Supermana :) Jasný, raději bych nového Batmana, ale jelikož už před rokem bylo dost informací o tom, že by na něm mělo dělat WBM, jejichž Origins se mi ji jako jednomu z mála dost líbily, tak v doufám i v to. :) Přeci jen, od AK už je to víc jak tři roky
    • batman je už vydojený dosť. supermana osobne nemusím, takže... hm... bral by som niečo nové, taký arrow, kľudne aj amazonku WW, alebo lanterna.
      proste tá istá nadstavovaná kaša, ktorá mi chutí, ale chcelo by to tú chuť zvýrazniť.
      • ucho
        Batmana nevydojíš. A nedokážu si představit, co by šlo vymyslet se Supermanem za hru. akční hru těžko, protože Superman je prostě Superman. Celkem vděčná postava na hru je Hulk. ale i WW by mohl být zajímavý tah, navíc je to ženská, takže na tomto poli ve hrách celkem změna.
        • čisto technicky máš pravdu, žiadnu komiksovú postavu nevydojiš, obzvlášť nie ikonu ako batman. ale tri diely na nejaký ten čas stačili, už sme toho s netopierom zažili dosť, namlátili sme kde komu. zmena neuškodí.
          marvel má bohatšie potrfólio vďakčných postáv na hru (verím, že sony nám to predvedie so spidermanom), ale pochybujem, že si ich pustí + sústredil som sa len na DC, ako logické pokračovanie batman série s možnou týmovkou v budúcnosti. viem si živo predstaviť v hrách podobný scenár, ako predvádza marvel vo filmoch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit