Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi doma postavím kříž a pak tě na něj přibiju, zas bude pár tisíc let klid...
  • Je mi až smutno těch osobních urážek všech, kteří nedělají nic jiného, než že ohodnotí hru. Jak by to vypadalo asi v restauraci. Pane kuchaři, ten salát nebyl poživatelný. Sám jsi nepoživatelný, když se ti to nelíbí tak vypadni, uáá, uáá.
  • Jack1947
    Abych taky něco napsal tak, příjemnější mi vlastně je Dying light protože to bude o nečem jiném jasný tady to bude pokračování... tentokráte někde zase jinde atp... i kdyby se zbavily všech těch neduhů prvmího a potažmo riptide. ( konzolový inventář špatný pohyb v něm, výdrže zbraní a jejich nevybalancované síly , zbytečně moc op protivníků kteří jen prodlužovali utrpení hráče... jo tak bude tohio víc např i model jízdních vlastností u auta, jejich výdrž a aby tam byl např i tank.)

    Nuže nezbývá než čekat a tiše doufat že to spraví a že to bude zase opět dobrá hra. I když mezi tou konkurencí Dying light asi nemá moc šancí uspět. Uvidíme, uvidíme. (doufám že uvidíme k lepšímu). *4*
  • Takže tobě když něco nezvládneš vytvořit sám (film, seriál, hra, zdravotní péče, náboženství...) tak to nikdy nezkritizuješ i když se ti to nelíbí? To je mi tě fakt líto, to jsi vlastně blbec...

    Jinak hry nepirátím, ale dostal jsem ji.
  • Jack1947
    Navíc taky neplácat blbosti, mně to přišlo nudné až tak po 50hodinách kdy to bylo sterotypní a otravné (dojde tam, zemři několikrát dokud se nedostaneš až k dalšímu checkpointu... ) a v části s vězením pff to bylo nejnezáživnější vůbec.
  • Tak když si tu hru hrál, tak jsi si jí jistě legálně koupil ale v tom případě si trouba když si kupuješ takový hry a nebo si jí upirátil a v tom případě by si měl držet klapačku, krok a nekritizovat něco, co sám vytvořit nedokážeš ;)
  • Jack1947
    Pistole a zbraně obecně ty palné aby měli nějakej užitek a né aby sekera byla silnější než brokovnice atp>
  • samozrejme...proto se taky rika... masovy vrah
  • Lepící páska je pro amatéry. Skutečný machr si vystačí jen s kancelářskou sponkou. *5*
  • Už mám těch zombie dost. Každý vám chce namluvit že je to nějaký trend, ale všichni víme že namapovat zombie AI (jdi přímkou ke hráči) je na hranici primitiva.
    např u takové blbiny Dead Nation (jo taky další originální název :D) jsem ty zombíky chápal, ale to co se děje s každou druhou hrou je hnus...

    Navíc Dead Island byl průměrná, nudná a skoro až špatná hra (však zde taky dostala 8/10 což podle zdejší pošahané stupnice odpovídá)
  • Tilwaen
    Zní to jako nějaká trilogie od stejného studia :-)
  • Chápu tě, ale je vidět že si to nijak dlouho nehrál. Časem totiž ty zbraně vydrží dost dlouho. Nejen že na to pak máž perky, ale zároveň je i vylepšíš a o jejich stav už se nemusíš starat.
  • Daylight, Deadlight a Dying Light.. to je na facku :)
  • Inquisitor
    Není moc rozbitých věcí, je jenom málo lepící pásky :D
  • Hele, sice Dead island nebylo kdovíco, ale v poslední době lezou větší hovadiny do oběhu. Navíc v poslední době zombii style je dost nacpán a další kus bude braný jen jako poleno na haldě.
  • Psst, maso je vražda, ale nikomu to neříkej.
  • Mato1987
    Hmm, trailer bol parádny tak ako trailer u prvého dielu a všetci vieme ako tá hra nakoniec dopadla, ja budem radšej vo vyjadreniach ohľadom tejto hry tentokrát opatrnejší.
  • Mna zaujima iba jedno, vydrzia zbrane viac ako par minut?
  • Photoshop level: GGG
  • milos.bohonek
    Rozumíme si. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit