Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najprv som prečítal "SLIMÁKŮM" a ostal som v nemom úžase. škoda, snáď nabudúce :P
  • Jack1947
    Proč... jsem se nudil tak jsem si s GGG psal ale mrzí mně že pro něj to bylo zbytečné (ovšem kdyby bylo znamenalo by to že by si povídat nechtěl takže nebylo).
  • Kozy
    Nemyslim si že to bude dobrá hra a ty obrázky mě v tom jenom utvrzují.
  • Snad vývojáře neodradí/nezruinuje, že řadový hráč to hrát nebude, protože to bude vážné, těžké, místy mimo kontrolu, nebude jasně definovaná výhra a dílčí prohry budou nevyhnutelné. I mnozí "elitní" recenzenti je za tyto "nedostatky" jistě vykoupou.
  • Coffin.Corner
    A co třeba američané ve Vietnamu, nebo sověti v Afghánistánu? Filmy jako Četa, Oběti války, nebo Lovec jelenů si neviděl?
  • Magister_Peditum
    Že by rekonstrukční tým, který tam staví nemocnice a školy, znásilňoval a drancoval? To by možná prošlo u Britů nebo Američanů, kterých tam jsou tisíce, ale u Čechů, kterých tam je jen pár desítek asi ne. *1*
  • Dojmy číst nebudu, není čas na blbosti, ale podle obrázků to vypadá dobře.
  • aneb blbej a ještě blbější
  • Zdrojem jest ten, co všechno vidí a slyší.
  • A nejaky zdroj by nebyl? Nebo si zkratka myslis, ze to tak musi byt?
  • Škoda, ja som si hru predstavoval skôr takto https://www.youtube.com/watch?v=jWoBtcFw040
  • Dělají to i Češi v Afghánistánu, jen se o tom nemluví *3* .

    Tak kdopak tobě zidealizoval válku? Romány anebo kinematografie?
  • Magister_Peditum
    Doufal jsem, že to bude trochu o něčem jiném, než jen starání se o simíky ve výřezu jednoho domu. Nejčastějším cílem civilů je přitom zdrhnout z válečné zóny a pak se stát jedním ze statisíců v uprchlických táborech.
  • Vy dva uz byste se meli odted bavit jen mezi sebou, slusi vam to.
  • Jack1947
    Tak zbytečná jo ? to bys mně urazil tedy. Kolik těch pacifistickejch srágor je ?
  • TheGGG
    Celá tadle zbytečná diskuze s džakem nic nemění na faktu, že tadle hra bude další pacifistická srágora.
  • Jack1947
    Patrně ani nevíš co to ten po*uk je... nebo ano? *7*
  • TheGGG
    Na jednu stranu díky bohu, na druhou mě děsí, že znám dva pošuky a né jednoho.
  • Jack1947
    Ale prosímtě, znám tě tady odsad. Nevím kde bydlíš ani odkud jsi... takže těžko to můžu být já. Bud v klidu.
  • TheGGG
    Sakra, ty mě znáš? Že ty si ten obtloustlej chlap v propoceným tílku, kterýho vídám šmejdit před vchodem do baráku s foťákem v ruce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit