Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach ta nostalgie *4* jinak se an to moc tesim a hlas byhc tak neresil me se strasne Eziovo hlas libi nevim proc ten kdo ho dabuje ma proste super hlas *1*
    • Mahcake
      Hlas je dobrej, ale hodí se spíš k mladšímu Eziovi nebo aspon jemu podobnému. Tady si vůbec sobě nepodobá. Jak jsem řekl předtim, chápu, že zestárl, ale nezměnil se až nějak moc? Času mají ještě dost na předělání, uvidíme.
      • Souhlas, není si vůbec podobnej a to se stářím nemá co dělat ;)
  • Rorschah
    by mě zajímalo, kolik těch creedů ještě nakonec vyjde :/ ... mám pořád dojem,že všechny díly byly tak nějak...stejně stereotypní :X
    • Pokud se ti AC1 zdá stejný jako AC2 nebo dokonce Brotherhood tak si zřejmě hrál jiné hry ty stereotypní.
  • Amylee.Anderson
    Jak už bylo zmíněni v jiné diskuzi, Ezio má stále mladý hlas, to neni moc dobré. V tváři se až nepřirozeně změnil... Jinak pěkné, ale ve výslekdu to bude ještě hezčí :)
    • já s tebou souhlasím, že jeho hlas se hodí spíš na mlaďocha, ale vem to z druhé strany. Bude se muset najít dabér, který bude znít hodně podobně původnímu Eziovi. Nebo aby nedej bože donutili dabéra nějak hlas nepřirozeně změnit(např. chraplákem). Uvidíme co ještě vývojáři vymyslí. Ale raději se spokojím s Eziovýcm původním hlasem.
      P.S. jinak já Ac vždy hraju v angličtině, nevím jaké hlasy jsou u jiných jazykových verzí.
    • Mahcake
      Právě jsem to chtěl napsat.:) Doufám, že o něco zmoudří a trochu to předělají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit