Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pecka, vůbec mi nevadí, že to má 15min. Nebuďte profesionální...buďte sami sebou :D
  • Mato1987
    Skvelé video, vidno, že tam panuje skvelá atmosféra, teším sa na videoreportáže z tých indie stánkov :)
  • A hlavní hvězdou video blogu se stává... igelitový pytel! Alespoň máte maskota *1*
  • Proč mám pocit jako bych koukal na starý LevelTV *14*
  • Blue.Shark
    Nezlobil bych se za delší video blogy :) A úroveň je naprosto v pohodě - lepší aby se u toho lidi zasmáli, než aby se cítili jako u televizních novin.
  • bylo to dobrý! a super, že necháváte mluvit ahmeda ahmedsky a necpete přes to českej překlad, aspoň se lenoši naučí anglicky *12* *2*
  • Mate proste skvely intra. Vyber hudby je uz zase excelentni :D
  • Magister_Peditum
    Doufám, že konečně dojde i na gameplay Zaklínače 3. Nový AC mě taky celkem zajímá (konečně návrat do starý dobrý Evropy) a jestli oznámí i Mass Effect, tak to taky bude super.
  • Kedaro
    Pytel ala American Beauty zaujal, od dalšího video blogu očekávám, že se budete válet v růžích.
  • Chim
    Na povídání o This war of mine se hodně těším. Trailer k této hře bych označil stejným termitem, jako ten igelitový pytel: Velkýpotenciálskrývajícízáležitost.
    • Slysel sem o tehle hre poprvy v tomhle blogu, ale ty dva screeny co tam probehli byli uplne paradni. Krasna kompozice, krasny zpracovani. Taky uz se na to zacinam tesit.
      • Chim
        Tady je když tak trailer: https://www.youtube.com/watch?v=3fv-iwk9DWc

        Já od toho raději preventivně nic velkého nečekám, ale ten námět je originální a trailer byl pro mě (i když hlavně díky hudbě) naprosto skvělý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit